Каліфорнії СТРАХУВАННЯ – 7 рад для забезпечення належного охоплення житлових

Витрати на утримання та підтримку будинку є одним з найбільших фінансових обов’язків ви завжди будете мати. Якщо це було деякий час, так як ви дивилися на страховий поліс вашого домовласника, це час, щоб вивчити ваше покриття, щоб переконатися, що ви готові у разі стихійного лиха. Розглянемо наступні поради, щоб переконатися, що ви не в безладді в наступний раз ви подаєте страхової позов домовласника.

1) вимагати письмові вказівки від вашого регулятора претензій щодо того, як буде скорегована.

2) спилювати копії всього листування між вами і вашим страховиком.

3) Переконайтеся, що ви називаєте Каліфорнійського Департаменту страхування, якщо ви розглянути питання про наймання соціального регулятора. Ви хочете, щоб він / вона є ліцензія.

4) Слідкуйте за надходженнями ваші витрати на проживання та будь-які інші документи, які відносяться до вашої страхової або майна. Зберігайте ці документи в одному місці, в хронологічному порядку, тому вони легко доступні.

5) Реєстрація всіх телефонних дзвінків між вами і вашим регулятором.

6) Ніколи не розмірковувати про те, був пошкоджений або втрачений. Завжди дотримуйтеся бізнесу і поділитися тільки фактичну інформацію.

7) Розуміння несправедливою практики і справедливе врегулювання претензій практиці положення, що видаються Каліфорнійського Департаменту страхування. Ви можете отримати копію з веб-сайту (www.insurance.ca.gov) або зателефонувавши за телефоном 1.800.937.HELP.

Тепер, коли ми розглянули поради речей, щоб мати на увазі при подачі страхового позову домовласника, давайте зробимо короткий огляд страхового покриття домовласника доступні для вас. Пам’ятайте, що ця політика може впасти на кілька категорій.

Заміна покриття витрат – оплачує вартість ремонту або відновлення вашого будинку або заміні вашого майна без вирахування зносу.

Гарантія / розширений охоплення відновна вартість – Це найвищий рівень захисту. Гарантована заміна оплачує вартість, щоб відновити ваш будинок, як це було до катастрофи – навіть якщо ця вартість перевищує політики межі. Ця політика буде захистити вас від зростання житлового будівництва витрат або інших непередбачених ситуацій. У більшості випадків це освітлення не зможуть компенсувати будинку оновлень дотримуватися будівельні норми і правила. Якщо ваш будинок старше, ця політика не можуть бути доступні для вас. Розширені політики платять відсоток над політикою межа, щоб відновити ваш будинок. Зазвичай політики розширеної будуть платити від 20 до 25 відсотків більше, ніж межа політики. Будьте впевнені, щоб побачити, що ваша держава покриттів пропонує. Не всі штати пропонують ті ж покриттів.

Реальна вартість – це охоплення платить, щоб замінити вашого дому / володіння мінус відрахування зносу.

Інші домовласника охоплення:

Споруд, не житлові – включає в себе структури на житлові приміщення, які не прив’язані до житла – тротуари, під’їзні шляхи, постійно встановлених приладів двір і приватні або декоративних огорож. Середня обмеження на охопленні 10 відсотків від вартості житла.

Неможливість використання – відшкодовує витрати обмежується заміною майно, якщо будинок не може бути, бо жив у пожежі. Це покриття зазвичай платить за живе витрати підтримку нормального способу життя.

Мобільні будинки – Пропоную кілька компаній. Це покриття вважається житлове якщо мобільний будинок створений в якості постійного місця проживання.

Оновлення Будівельні норми – відшкодовує будівельних норм і оновлень, які можуть знадобитися під час ремонту / процес відновлення.

Щоб дізнатися більше про те, що повинно бути у вашому страховому полісі власника будинку, не забудьте проконсультуватися Каліфорнійського державного департаменту страхування або місцевим страховим агентом. Ніколи не приймайте Gamble зі страховими вашого домовласника – переконатися, що це новітній і переконайтеся, що ви застраховані для потенційних лих.

* Зверніть увагу, що ця стаття не є професійною консультацією. Ця стаття призначена для загальної інформації. Завжди шукайте конкретну інформацію від ліцензованого професійного страхування. *

Видання Керівних принципів: Ця стаття може бути опублікована з дозволу шляхом відправки запиту на krista@hometownquotes.com.