Каліфорнія

Каліфорнія медичного страхування

Близько сімдесяти до вісімдесяти відсотків каліфорнійських жителів Каліфорнії медичного страхування держателів план, у відповідності з останніми дослідження, опублікованого Бюро перепису населення Сполучених Штатів. Часто, жителів та роботодавців отримати Каліфорнії медичного страхування плану через відповідних компаній і роботодавців, які наймають їх, і це, очевидно, під планів медичного страхування, які знаходяться в групах. Крім того, близько тридцяти відсотків від загальної чисельності населення Каліфорнії покриті здоров’я, які спонсоруються правлячого уряду і помітні приклади це робиться через програми Medicaid, Каліфорнія планів медичного страхування, що спеціалізується на військових і охорони здоров’я дітей, планується з акцентом на загальний стан здоров’я і благополуччя корінних американців, і різні етапи або класи планів медичного страхування, придатний для низьких заробляють люди.

Інші, які не належать жодному з перерахованих вище категорій є ті, які працюють самі по собі, або за наймом. Є також і ті робітники, які працюють на дуже невеликих компаній, які насправді не надають медичні плани серед своїх працівників або складових. Як правило, рекомендується для людей, щоб купити їх планів безпосередньо з медичних страхових компаній, особливо якщо вони здорові велику частину часу. Крім того, якщо типова сім’я завжди була обережною про стан свого здоров’я і, члени якої, як правило, вільні від загальних захворювань, вони потім будуть надана можливість вибрати найбільш підходящий план медичного страхування, який буде найкращим чином задовольнити їх як сім’ю . Проте, в окремих випадках, які вже страждають від різних захворювань, вони знову зазвичай дається деякий час, щоб прийняти до уваги інші фактори, перш ніж визначити найбільш підходящий план медичного страхування для них.

Чому це відбувається? Типові Каліфорнії медичного страхування підприємств та інших медичних страхових компаній у цій області, щоб зробити їх гроші ростуть, створюючи все більше і більше прибутку від учасників. Іншими словами, технічно це не частина їх плану, щоб продати свої плани охорони здоров’я для людей, які будуть використовувати його для максимального використання. Зрештою, що найголовніше для подібних медичних страхових компаній є досягнення цільових доходів, що перевищує їх прогнозовані оперативні або адміністративної або витрати. Наприклад, при страхуванні здоров’я Каліфорнії компанія продає політики роздрібного торгового бізнесу або, що вона робить це, щоб отримати співробітники конкретного медичного страхування бізнесу, будь то здорових і хворих, оскільки керівний закони держави вимагають, щоб вони робити це. Більше того, цей вид страхування Каліфорнії медичного компанії, як і будь-який інший, використовує складні формули, які, як правило, розроблені актуарних професіоналів. Це те, що вони використовують, щоб встановлювати свої ціни, щоб гарантувати, що страхові внески встановлені для тих, які є здоровими зможуть платити за витрати, понесені для тих, які такими не є.

У цілому, Каліфорнія медичного страхування компанії, або будь-який інший медичних страхових компаній в цьому відношенні, як правило, прийняття індивідуалістичної політики, які зазвичай гарантовані. Це означає, що вони шукають способи, щоб отримати кошти, які дадуть ті прибутки, а не витрати. Ми ніколи не повинні забувати, що всі ці кроки засновані на довгострокову перспективу, так що можливості невдачі будуть грамотно підготовлені і запобігти. У двох словах, ці страхові компанії роблять ставку, що більшість їх власників план не буде хворіти в довгостроковій перспективі для забезпечення більш високих доходів. Але ці мудрі ставок, тому що вони зазвичай використовують мудрі і стратегічного планування і управління для того, щоб продовжувати свою діяльність надання медичних послуг для великої кількості людей.