Каліфорнія термін страхування життя

Типовий маршрут, що більшість людей приймають, коли справа доходить до покупки терміну страхування життя є те, що вони знайти авторитетного фінансового консультанта, обговорити свої особливі потреби, а потім фінансовий консультант “з магазинів” різні носії, ми сподіваємося знайти найменш дорогі, але найбільш повний термін страхування життя цитати, щоб захистити свою сім’ю, якщо ваш несподіваної смерті має статися. Як правило, коли носії не можуть нічого купити з фінансових радників, розташування страхової компанії не грає ролі в ухваленні рішення про покупку. Важливо те, що страхова компанія є “А” рейтингу компанії, і що термін їх цитати страхування і політика відповідає вашим фінансовим потребам і способу життя. Однак, будучи застраховані фірми в Бостоні, наприклад, коли ви живете в Каліфорнії ви не можете скористатися всіма перевагами, які є специфічними для вашої держави. Зараз є певний термін життя страхового поліса запропонували резиденцію Каліфорнії.

складний стан

Якщо ви є новим жителем Каліфорнії або ви прожили тут все своє життя, ви розумієте складність держави, а також способу життя. Так само, як в Каліфорнії сам комплекс і наповнений складнощами людей, різні типи термін страхування життя в рівній мірі приголомшують. Найкраще, що можна зробити, це знайти фінансового консультанта, який може оцінити пропозиції постачальників Каліфорнії термін страхування життя.

Каліфорнія термін страхування життя закони і правила

Кожна держава має дуже певний термін страхування життя закони і правила. Деякі з каліфорнійських законів і нормативних актів у тому, що тих, хто шукає страхування отримати як мінімум десять днів, щоб передумати і отримати повне відшкодування всіх страхових внесків до термін страхування життя після покупки. Десять днів мінімальна, але багато компаній дати вам один місяць (або 30 днів), щоб змінити свою думку. Ця повернута політика дати тим, хто не впевнені в тому, яку політику вони прийняли рішення мати безкоштовного ознайомчого періоду або навіть часу, щоб зберегти Шопінг найкраща політика для своїх потреб.

Окрім безкоштовного ознайомчого періоду, весь термін Каліфорнії претензій по страхуванню життя має бути врегульоване протягом 30 днів після доказу смерті дається в страхову компанію. Якщо носії займає більше 30 днів, щоб виплатити на користь, номінальна вартість може нараховуватися відсотки, які також будуть виплачуватися бенефіціарам.

По-третє, застрахованим отримує 30-денний пільговий період за прострочені платежі. Це особливо корисно, оскільки страхувальник не доведеться турбуватися про їх Каліфорнії термін страхування життя політика були скасовані, якщо вони просто забувають сплатити рахунок. Пільговий період дає душевний спокій, що ваша політика не буде скасовано без попереднього повідомлення.

Останній, якщо ваш ліцензованої страхової компанії оголосити про банкрутство або закрити через падіння активів нижче їх зобов’язань, Життя Каліфорнії і медичного страхування Гарантія Асоціації відшкодуємо Вам у тому випадку, якщо ваша політика втрачається. Відшкодування витрат на одноразову допомогу смерті не може перевищувати $ 250 000 на одну застраховану особу або $ 100,000 чистих грошових коштів. Ці обмеження справедливі, навіть якщо більше одного політика проводиться на кожну людину.

Щоб бути гарантовано відшкодування по життю Каліфорнії і медичного страхування Гарантія асоціації (CALIFEGA), ваш страховик повинен мати ліцензію в Каліфорнії і ваші платежі політика повинна струму.

закони Каліфорнії страхування життя також захистити страхові компанії

Оскільки закони не тільки йти в один бік, є і закони в Каліфорнії, які захищають страхових компаній. Ті, хто володіє Каліфорнії термін поліси страхування життя повинні слідувати цим правилам.

По-перше, Каліфорнія термін страхування життя не покривають самогубство протягом перших двох років охоплення. Якщо застрахована покінчити з собою, перевізник буде відправити бенефіціарів повернення 100% усіх премій, виплачуваних протягом дворічного періоду.

По-друге, Каліфорнія термін страхування життя може відмовити охоплення, якщо заявник спотворює його або себе або робить свідомо помилкової інформації про їх застосування. Перевізники можуть або не можуть повернути виплати з політики, якщо це відбудеться. Це право залишається для кожної окремої компанії.

По-третє, в той час як фінансові прогнози (страховому ілюстрації) не дозволені в інших державах, це допустимо в Каліфорнії. Фінансові прогнози регулюються відділу страхування держави.

Він мудрий, як житель Каліфорнії, щоб побачити, якщо мати життя Каліфорнії терміну страхування буде більш вигідним, ніж з політикою випадкових написана компанії в іншій державі.