Каліфорнія робочий, AOS оцінного, А. І., як це працює

Аварії неминучі, особливо в схильних до ризику робочому місці. Таким чином, щоб захистити як працівник і роботодавець, штату Каліфорнія ухвалив, що всі співробітники повинні мати працівник, AOS страхового відшкодування (або іноді називають робочим, AOS оціночного).

Оцінного Каліфорнії Workmans це програма, що надаються роботодавцями в штаті Каліфорнія, щоб вони могли захищати і страхувати своїх працівників у разі будь-яких нещасних випадків або виробничої травми. Цей вид страхування передбачає справедливу компенсацію потерпілому працівникові. В обмін на це співробітник, AOS право подавати до суду на роботодавця за делікту халатність відмовився. Так як це імперативним мандатом, то всі співробітники, які визначені цією страховий поліс. У страховому полісі є оплата медичних витрат і витрати на відновлення та заміну доходу потерпілого працівника.

Каліфорнія Workmans оціночного гарантує, що співробітник, який був поранений на роботі отримує належної медичної допомоги та реабілітації правильно, щоб він міг повернутися до роботи якомога швидше. У деяких випадках співробітники отримують грошові виплати компенсують цей тимчасової або постійної інвалідності. Вкрита травм політики коливається від невеликої травми, у той час як на роботі або серйозні, яка включає в себе розчленування частини тіла. Крім того, включені травми від повторюваних дій або завдань, у той час як на роботі (приклади кистьовий тунельний синдром і тендовагініт). Звичайно, виплати допомоги дано буде визначатися типом травми та її тяжкості.

Включені в політиці винагороди працівника за втрачену заробітну плату, пов’язані з на-нещасних випадків на роботі. З поранений співробітник не зможе ходити на роботу і заробляти гроші, щоб утримувати сім’ю, страхування передбачає виплати йому, поки він одужує і реабілітації. Це гарантує, що ви фінансово забезпечені, навіть якщо ви знаходитесь далеко від роботи. А у випадку смерті на робочому місці, членів сімей робітників, мають право на одержання допомоги.

Оцінного Каліфорнії Workmans не тільки захищає працівника, а й роботодавця. У разі виникнення нещасних випадків на виробництві, роботодавець будуть позбавлені від судових розглядів. Це тому, що постраждалий працівник, як зазначено в політиці і передбачено законами штату Каліфорнія, відмовляється від свого права на судове переслідування свого нинішнього роботодавця за грубу недбалість. В результаті, роботодавець не буде позов, якщо працівник отримав травму, перебуваючи на роботі або підтримувати травми в результаті повторюваних дій. Таким чином, підприємці позбавлені від витрат на судові процеси, що іноді становити мільйони доларів. Тому було б розумно інвестувати на вашому робочому, AOS компенсації, а не особою судових процесах, які можуть зруйнувати фінансову компанію.

Краса політики Каліфорнії Workmans оціночного є те, що вона не, АОТ дискримінацію. Постраждалі робочі отримають виплати допомоги незалежно від того, з чиєї вини це було, або навіть незначних або важка травма була. Це гарантує, що ви будете піклуватися страховий поліс у вас є в разі будь-яких неприємних нещасних випадків на робочому місці.