Каліфорнія планів медичного страхування

Різні компанії в Каліфорнії Каліфорнія пропозицію схем групового медичного страхування для поліпшення утримання співробітників. Це компанія спонсорувала охорони здоров’я Каліфорнії Страхові поліси для покриття величезних витрат на медичні рахунки або приписів. Коли група в компанії застрахована разом зі страховиком, то страховик має нижчі витрати і група переваги, маючи більший бюджет на медичні витрати.

HR в компанії може вести переговори з Охорони здоров’я Каліфорнії страхових компаній, що стосуються премії, ступінь охоплення, і чи хочуть вони взяти на себе організацію медичного обслуговування (ОМО) або Організація бажаних постачальників (РРО) схеми. Повинен бути здійснений платіж за схемою ОПЗ буде нижче, якщо застрахована забезпечений контакт лікаря, який несе відповідальність за

У всіх лікувальних закладах та поради для insured.mNo питання, який вид страхової групи співробітників в компанії є, співробітники чекають, що їх HR, щоб бути в курсі інформації про групу політики охорони здоров’я. Ймовірно, компанія HR не купуватимуть догляду за очима і стоматологічне страхування відходу в політику страхової групи. Фізичні особи можуть купити ці простори для покриття, як окуляри, лінзи або очі перевірити окремо. Навіть витрати стоматолог може бути досить високою і співробітники можуть індивідуально купити стоматологічну страховку для регулярного чищення зубів, видалення зубів, пломби в зубах, і рентген зубів.

Уряд заохочує роботодавців мати Каліфорнії Група медичного страхування для своїх співробітників і отримати кредит на цю добру справу. Якщо фірма не платить в Каліфорнії медичного страхування, виконавча влада виявиться очікуємо, що компанія оплачувати послуги уряду.

Хороший відділ HR у великій компанії може забезпечити стоматологічної допомоги та догляду за очима кришка для вищого керівництва або для всіх співробітників як такої. Таким чином, навіть у великій компанії може бути два групових політик, один для молодших співробітників рівня і один для старшого управлінського дуже staff.Normally, співробітники вигоду від групових схем страхування, тому що вони можуть зіткнутися з проблемами здоров’я раптом і вони можуть не мати достатніх грошей, як вони тільки що купили новий будинок або нову велику машину. Більше того, вони не можуть отримати страхове покриття для своїх сімей на робочому місці і, отже, повинні платити за їх сімей покриття для медичних простори. Будь-які додаткові вигоди від роботи завжди вітаються.

На додаток до фінансової захисту, наданої медичної страховки, дослідження показують, що люди з достатнє охоплення, більш імовірно, щоб отримати щорічні медичні огляди і піти до лікаря, коли вони хворі. Це означає, що серйозних захворювань і потенційні проблеми будуть виявлені рано і бути більш легко і ефективно лікується. Хоча лікування як і раніше доступний для людей без покриття, більшість з цих людей покладаються на невідкладний для стандартних хвороб, що призводить до забитих відділеннях швидкої допомоги, збільшився час очікування, і довше, ніж рекомендується тимчасового лага для справжніх надзвичайних ситуацій.