Каліфорнія перед грою

Навіть держави, чия політика робить ідею «Obamacare» неприйнятна відчувають тиск, щоб почати думати про страхових ринках. У федеральному законі терміни все ближче, держави повинні або створювати свої власні обміни, через які громадяни можуть придбати політики або зіткнутися із загрозою федеральний уряд буде пропонувати свої власні версії. Навіщо GOP держав побоюються федерального уряду з цього приводу? Пробачте трохи цинізму. Якщо GOP держав сідаю писати закони для місцевих ринків, вони можуть робити все, що в їхніх силах, щоб захистити інтереси своїх місцевих страхових компаній. Хоча ми ще не бачили ніяких конкретних пропозицій з боку федерального уряду, цілком ймовірно, їх плани будуть шаблонним рішенням, яке сприяє споживачів за страховиками. Оскільки можливі мережа місцевих біржах дозволить мільйонам американцям купувати їх політики, все, що гойдається баланс сил на користь споживачів це погана новина для прибутковості страховиків. Це змушує навіть найстійкіших законодавчих зборів штатів, щоб приступити до розробки власних законів.

Провідні з фронту на цьому приходить Каліфорнії, яка тільки що пройшла два статуту, щоб принести на місцевому ринку в буття. Цілком ймовірно, багато інших держав будуть слідувати каліфорнійської рішень, крім, в Айові, у нас є інформація тільки для обміну в підготовці, які залишать його в приватні страхові продати всі політики в цій державі. Каліфорнійський досвід цікавий. На додаток до конкретних положень передбачено федеральним законом, на ділі відзначалося деяке двопартійної переговорів, хоча б тому Губернатор Шварценеггер зробив ранній анонс на користь федеральної системи. Не в відміну від цього сайту, каліфорнійці зможуть отримати доступ до сайту, що містять стандартизовані інформацію про політику дозволяє повне порівняння, як на, як основу. Якщо громадяни мають проблеми в розумінні цієї інформації, буде безкоштовний номер з реальними людьми доступно пояснити, що плани здоров’я абонентів. Що ще більш важливо, ця інформація буде пов’язаний з федеральними та державними субсидіями, які допоможуть заплатити за охоплення. Мета полягає в тому, щоб дати людям якомога більше інформації про доступні політик і як платити за них через незалежний веб-сайт.

Експерти на ринку медичного страхування оцінити більше 8 мільйонів каліфорнійців матиме право купити через цей обмін. Там буде аналогічна ринку, через які дрібні роботодавці можуть купити охоплення. Будь-який роботодавець, з менш ніж 100 співробітників буде дозволено купувати плану субсидії та податкові пільги, як заохочення. Це має дати близько 4 мільйонів осіб більш повне охоплення. Для забезпечення місцевого населення будуть мати доступ до дешевих політики медичного страхування, буде дошка з повноваженнями укладати вибірково з місцевими страховиками. Ця плата буде доручено, щоб отримати найкращу якість покриття, зберігаючи значення для всіх каліфорнійців. Це дуже добре для споживачів чи вони купують самі по собі або вони отримують кришку через їх роботодавців. Щоб збалансувати інтереси на цій ранній стадії, департамент страхування затвердив деякі збільшення страхових внесків. Само собою зрозуміло, місцеві страховики не вражені цим актом великодушності.