Каліфорнія медичного страхування є розумним

Окремих осіб або сімей воліють медичного страхування, так що вони можуть вимагати від страхової компанії у разі травми або хвороби. Страхова компанія гарантує оплату страховику, у разі надзвичайної ситуації. Страхувальник повинен заплатити певну суму премії до страхової компанії, яка потім пропонує страхувальникові метод отримання доступного охорони здоров’я.

Медичне страхування пом’якшує ваші фінансові ризики за рахунок зменшення суми, яку ви повинні платити за відвідування лікарів, процедури, матеріали та ліки. Наприклад, поліція сплачує в страхову компанію з премією в $ 100 на місяць. Після прийняття політики протягом 6 місяців, ви заплатили в цілому $ 600 у вигляді премій. За ці півроку, ви ще не відвідали будь-який лікар в Каліфорнії або не стикався ні з хворобою або травмою. Після виплати шостого премію, ти впадеш, травмувати кісточку і доставлений у відділення невідкладної допомоги.

У відділенні невідкладної допомоги, лікарі в цілому вивчити ваші щиколотки і стопи, візьміть рентгенівські промені і т.д. звільнити вас з лікарні з парою милиць. Коли ви їдете, вас просять зробити $ 50 платежів до лікарні. Через місяць, лікарня посилає вам загальних витрат, яка складається з рентгенівських променів, фізичних і т.д. іспит, який складає $ 5000. Законопроект відображає $ 50 компенсації ви зробили, перебуваючи в лікарні, показує оплати від страхової компанії у розмірі $ 4550 і показує рахунок у повному обсязі. Ви уникнули дуже величезний рахунок, просто заплативши $ 600 премій для вашого страхового поліса і $ 450 доплати в лікарні. Якби ви не прийняли страхового покриття, ви були б відповідальні за всі $ 5000 законопроекту. Це, як страхування пом’якшує ваші фінансові ризики.

Існують різні типи Каліфорнійського медичного страхування доступні. Якщо людина потребує покриття для катастроф тільки тоді він може отримати основні медичного страхування. Ця страховка хороша для жителів Каліфорнії, які хочуть дешеве страхування для катастрофічної події здоров’я. Ця страховка покриває тільки катастрофічних захворювань, а не регулярного або профілактичного обслуговування. Якщо ви працюєте в компанії з великою кількістю співробітників, ви можете отримати групу медичного страхування. Індивідуальне страхування є найбільш доступним і доступним вибором для споживачів. У цьому типі політики, ви можете вибрати план, який підходить саме вам, вибравши переваги, франшизи, премії та доплати вам потрібно. Каліфорнія також пропонує програми для сімей з низьким доходом з незастрахованих дітей.

Є багато варіантів, доступних при виборі приватних осіб і групового медичного страхування. Перший вибір вибрати між двома типами лікар-мережних планів страхування називається, ППО плани і плани ОПЗ. ОПЗ є організація медичного обслуговування. З ОПЗ, ви все ще працюєте з мережі беруть участь лікарів, але на відміну від РРО, ОПЗ взагалі не дає охоплення, якщо ви йдете за межами мережі. ПФО є Організація бажаних постачальників. У цьому типі плану, ви можете працювати з мережею лікарів за контрактом зі страховою компанією. PPOs дозволить вам проконсультуватися з лікарем за межами своєї мережі, але дозволить скоротити кількість витрат вони платять, якщо ви йдете за межами мережі.