Каліфорнія медичного страхування є критичною для дітей

Уявіть собі десятки тисяч дітей, вмираючих в лікарнях США, які можна було б врятувати. Звуки як футуристичний роман прирікає день, чи не так? Тим не менше, дослідники Джонса Хопкінса опублікували висновки, що відсутність медичного страхування можливо, призвело до майже 17000 смертей серед госпіталізованих дітей у США менш ніж за два десятиліття.

Їх висновок грунтується на більш ніж 23 мільйонів лікарняних записів в період між 1988 і 2005, які охоплюють 37 держав. За інших рівних умов, розслідування показало, що незастрахованих дітей було 60 відсотків частіше вмирають в лікарнях, ніж інші діти. Похмурий діагноз був справедливо незалежно від захворювання дитини.

Відповідно до UCLA Центру досліджень політики в галузі охорони здоров’я, багато дітей можуть постраждати, що доля сьогодні. У Каліфорнії, число дітей, які були застраховані у відношенні всіх або частини року зросла з 1,1 млн. у 2007 році до 1,5 млн. всього за два роки.

Каліфорнія медичного страхування тримає дітей, охоплених у відповідності з планом батьків

Перед доступних медичних закону, десятки тисяч сімей були позбавлені страховку для своїх дітей щороку. Страховики було дозволено відмовляються страхувати дітей з відомими проблемами зі здоров’ям. Новий закон поширюється медичне страхування до цілих 72000 незастрахованих дітей, і до 90 000 дітей більше не буде заперечувати певні пільги у зв’язку з уже існуючими умовами.

З реформою охорони здоров’я, діти можуть залишатися під захистом план своїх батьків до свого 26-річчя. Цілих 1800000 незастрахованих молодих людей може отримати охоплення через це зміна в законі поодинці. Кількість життів це врятує ще належить з’ясувати.

медичного страхування в Каліфорнії розширює профілактичної допомоги

Джона Хопкінса вчені змогли лише захопити смерті під час госпіталізації, так що кількість смертей для тих, хто ніколи не були навіть госпіталізовані або померли після виписки залишається загадкою.

Можливо, найкращий спосіб захистити дітей, щоб зосередитися на профілактичної допомоги, і це тільки те, що нова Каліфорнії планів медичного страхування роблять. Реформа охорони здоров’я мандатів, що превентивні заходи, такі як щорічні іспити і вакцинація, бути покрита не з власної кишені звинувачення. Допологової і нові догляду за дитиною, також охоплюється як профілактичні догляд, щоб зберегти більше дітей здоровими. Каліфорнії страхування планує в даний час гарантують профілактичної допомоги для всіх ваших дітей, незалежно від раніше існуючих умов.

Каліфорнія була першим штатом, щоб почати роботу з ведення обмін медичної страховки намічено, щоб бути готова до 2014 року. Державні чиновники швидко приступило до реалізації ключових положень реформи охорони здоров’я, таких, як обмін медичної страховки, яка може зробити охорону здоров’я доступним навіть більше дітей. Департамент охорони здоров’я та соціальних служб вже профінансувала обмін з $ 1000000.

планів медичного страхування в Каліфорнії тепер поставляються з гарантією

Після реформи охорони здоров’я, ваша страхова компанія не може скасувати ваше покриття, коли ви чи ваші діти хворіють, вказуючи на простої помилки від вашої програми. Близько 10700 чоловік були вражені звісткою, що їх оплачений репортажі при падінні з кожним роком, тому що вони захворіли або зроблені випадкові помилки щодо їх застосування.

З гарантованим покриття, більший акцент на профілактиці захворювань і покриття для дитячих дошкільних існуючі проблеми, такі як астма, медичне страхування для Каліфорнії краще купити, ніж будь-коли, незалежно від вартості. Тепер, коли ви купуєте, ви можете розраховувати на допомогу, щоб бути там, коли це необхідно.

Це не просто гарна новина для тих людей, які втратили їх висвітлення кожен рік, коли вони найбільше її потребував. Тепер, коли Каліфорнія медичного страхування стала надійним способом захистити себе і своїх дітей від несподіваного, є більш високий рівень захисту для всіх.