Каліфорнія медичного страхування, серцеві напади, і жінки

Хоча регулярні фізичні іспити допомогти захистити ваше здоров’я, аналізи крові надати додаткову інформацію про небезпечні прихованих умов. Це робить аналіз крові сигналом раннього попередження, які можуть дати вам час, щоб змінити умови, які можуть заподіяти вам шкоди, поки не стало надто пізно.

Це відноситься і до однієї з головних хвороб-убивць у США Хвороби серця є вбивцею номер один жінок, і серцеві напади, за оцінками, вбивають близько 267 000 жінок на рік.

високий ризик інфарктів для жінок в Каліфорнії

Обстеження жінок в Північній Каліфорнії показали, що більше 80 відсотків повідомили, принаймні, один фактор, який піддає їх ризику розвитку серцевих захворювань. Тільки близько чверті з цих жінок вважають, що їхній власний ризик серцевого нападу.

У травні 2003 року Саттер здоров’я випадково опитаних 2200 жінок Північної Каліфорнії у віці від 40 до 70 років, щоб сформувати ці висновки. Багато хто з цих жінок могли отримати вигоду з крові, які можуть забезпечити більш глибоке їх ризик серцевого нападу.

Каліфорнія медичного страхування і скринінг іспити

Згідно з опитуванням, від людини ресурсами консультант Watson Wyatt Worldwide, 72 відсотків великих компаній у 2009 році було забезпечення повного охоплення профілактичної допомоги. Це було в порівнянні з 55 відсотків у 2008 році.

Тепер проблема полягає у визначенні, які послуги страхових компаній у тому числі з профілактики. Це може варіюватися від плану до плану, так що ви повинні перевірити з вашої страхової компанією.

Навіть якщо процедура описана, є шанс, що кабінеті лікаря може використовувати неправильний код білінгу тому процедура не поширюється. Щоб звести до мінімуму ймовірність цього, спробуйте отримати коди, що ваша страхова компанія визначає як профілактичну допомогу, і збігається з тим, що ваш лікар використовує для рахунку страхової компанії.

аналізи крові як предиктори серцевих нападів

Рівень глюкози в крові є одним з факторів, які можуть показати, коли є більш високий ризик серцево-судинних захворювань у жінок. Згідно звіту, опублікованому в Архіви внутрішньої медицини, рівень глюкози в крові пов’язані з ризиком розвитку ішемічної хвороби серця для жінок, але не для чоловіків.

Що підвищує рівень глюкози в крові? З високим вмістом вуглеводів продукти підвищують рівень глюкози в крові, однак, вуглеводи не всі мають однаковий вплив на рівень глюкози в крові. Високим вмістом вуглеводів продукти також збільшити шкідливих жирів в крові називається тригліцеридів і зниження рівня HDL або «добрий» холестерин.

Навчання в Фонд Istituto Nazionale IRCCS Dei Tumori в Мілані, Італія зібрані дієтичні анкети від 15171 чоловіків і 32578 жінок. Однією четвертої жінки, які споживали найбільш вуглеводів було приблизно в два рази ризик серцево-судинних захворювань в порівнянні з однієї четвертої жінки, які споживали мірою вуглеводів.

Коли дослідники розділили вуглеводів у високо-і низько-глікемічного індексу категорії, вони виявили, що підвищене споживання з високим глікемічним індексом продуктів був значно пов’язаний з великим ризиком розвитку ішемічної хвороби серця. “Таким чином, високе споживання вуглеводів з високим рівнем глікемічним індексом, а не загальна кількість споживаних вуглеводів, здається, впливають на ризик розвитку ішемічної хвороби серця”, пишуть дослідники.

Новий аналіз крові показує ризик серцевого нападу, без високого рівня холестерину

Аналіз крові може визначити підвищений ризик серцевого нападу, навіть якщо ви не високий рівень холестерину, за даними дослідників з Oregon Health & Science University.

Новий тест вимірює компонентом механізм згортання крові під назвою гамма-прим фібриногену. Підвищені рівні цього шоу більше шансів на серцевий напад, навіть тоді, коли інші ознаки серцево-судинних захворювань не є очевидними. З півмільйона, які страждають серцевими нападами фатальним Щороку близько 250 000 були нормальні показання холестерину. Це нове випробування може бути цінна допомога у виявлених потенційних проблем, які в даний час пропустили.

Дослідники підтвердили ефективність нового гамма-прим фібриногену тест на основі аналізу 3400 проб крові від престижного дослідженні Framingham Heart Study. Це найстаріший дослідження серцево-судинної хвороби у світі.

Із зразками Framingham, дослідники показали, що у пацієнтів з добре відомими факторами ризику для серцевого нападу (наприклад, холестерину, високий індекс маси тіла, куріння і діабет) мають підвищений гамма-прим рівні фібриногену. Після гамма-прим рівні фібриногену в топ-25 відсотків корелює з семи-кратне збільшення ризику ішемічної хвороби серця.

Дослідники сподіваються, що гамма-прим фібриногену тесті будуть використовуватися в поєднанні з холестерином тест. , Які можуть ідентифікувати більше людей, які не розуміють, що вони мають високий ризик ранніх і дати їм більше часу, щоб допомогти їх серця, перш ніж випробувати смертельний серцевий напад.

Oregon Health & Science University подала патентну заявку на гамма-прим фібриногену тест. Формування, Гамма-терапії Інк, ці дослідники планують налагодити масове виробництво тест.

Аналіз крові може бути одним з найбільш ефективних і відносно низька вартість, способи запобігання серцевих нападів. З профілактичною покриття медичних послуг зростає, шукати Каліфорнії планів медичного страхування, які пропонують велику профілактичну допомогу. Це може зберегти вам багато більше, ніж просто гроші в довгостроковій перспективі.