Каліфорнія медичного страхування підтримує каліфорнійців в хороші і погані часи

З сотнями Каліфорнії медичного страхування плани доступні, провайдери наполегливо працюють, щоб принести додаткові вигоди для своїх членів і більш широкого спільноти.

медичне страхування для Каліфорнії постачальник жертвує Червоного Хреста

Один з найбільших постачальників медичного страхування в Каліфорнії – Гімн Blue Cross Каліфорнії – підійшов, щоб допомогти під час лісових пожеж південній Каліфорнії. , Коли жителі були змушені тікати зі своїх будинків, деякі залишені необхідні та цінні ліки. Гімн Blue Cross Каліфорнії надається одноразова 30-денний запас перевизначити так що їхні члени не доведеться чекати протягом 30-денного циклу в кінець, перш ніж вони могли знову наповнити рецептом ліки втрачені під час пожежі.

Blue Cross Каліфорнії також розширили спектр в мережі провайдерів медичних послуг, щоб допомогти тим, які були змушені переселитися. Гімн сказав витрат у межах мережі охоплення буде розширений для покриття поза мережею провайдерів, коли жертвами лісових пожеж переїхав в районах, де відсутня в мережі провайдерів.

Гімн також надала допомогу співтовариства в цілому. Blue Cross Каліфорнії пожертвував $ 25000 до американського Червоного Хреста, щоб допомогти принести допомогу жертвам пожеж південній Каліфорнії.

Каліфорнія медичних страхових компаній крок для кризи H1N1

Гімн Blue Cross Каліфорнії є одним з багатьох медичного страхування, які пропонують члени безкоштовної вакцинації H1N1. Багато провайдерів відмова співстрахування, доплати і збори франшизи щоб більше людей отримувати H1N1 щеплення. Гімн також пропонує недорогі пов’язаних з грипом охоплення лікуванням, у тому числі і Relenza Таміфлю. Ті Медікейд, державна дитяча програма медичного страхування або інших фінансованих державою програм з охорони здоров’я може також отримати вакцину H1N1 на безоплатній основі.

Blue Cross Каліфорнії полегшує залишитися добре в хороші часи, занадто

Гімн Blue Cross Каліфорнії продовжує надавати допомогу в звичайний час з зручним сервісом рецептом ліки пошти для своїх членів. NextRX програми гімну доступний, які приймають рецептом ліки на регулярній основі. Це включає в себе препарати, які використовуються для лікування алергії, депресії, діабету і серцевих захворювань, поряд з оральними контрацептивами. Користувачі, які беруть участь у NextRX може також отримувати конфіденційні консультації з гімном фармацевта, купони, безкоштовна доставка, заправка рецепта нагадування, і 24/7 телефон і доступ до веб-сайту.

нових планів медичного страхування в Каліфорнії

Гімн надає широкий спектр Каліфорнії планів медичного страхування, у тому числі стоматологічні, роботодавець здоров’я, і ​​родина, і індивідуальні плани здоров’я. Він також пропонує план спеціально для здорових молодих людей (Каліфорнія TONIK).

Blue Cross Каліфорнії плани SmartSense пропонують низькі витрати в той же час охоплює першої необхідності, такі як відвідування офісу лікаря і ліки. Гімн пропонує як ОПЗ і ОПП. Плани PPO Share дозволяє негайну вигоду для щорічних медичних оглядів, відвідувань лікаря офісу, та профілактичну допомогу. Blue Cross Каліфорнії також має плани РРО, які покривають 100 відсотків більшості послуг після франшиза, і сумісні з Здоров’я ощадних рахунків.

У перший день 2010 року, Гімн Blue Cross життя і здоров’я почали CoreGuard, який є індивідуальним планом ПФО. 1-го лютого, гімн запропонував ClearProtection, другий новий індивідуальний план ПФО. Обидва плану призначені для вирішення завдань реформи охорони здоров’я планує запропонований Сенатом, а також забезпечити франшиза варіанти і рецептурних препаратів. Ясно середовища також не гарантує підвищення ставок протягом двох років.

Крім того, Blue Cross Каліфорнії надає доступ до альтернативних практиків охорони здоров’я, екстреної допомоги по всьому світу, Інтернет-послуги та спеціальні програми.

Каліфорнія планів медичного страхування пропонують багато варіантів

Каліфорнія медичного страхування провайдерів (у тому числі Етна, Assurant, Blue Cross, Blue Shield, HealthNet, Nationwide і Pacificare) є сотні планів з яких можна вибирати. Щоб знайти кращий план для ваших потреб, оцінити свої можливості ретельно. Котирування медичного страхування в Каліфорнії доступні в Інтернеті. Безкоштовні консультаційні послуги також доступні в Інтернеті, щоб ви могли звернутися до експертів, які працювали з цими планами протягом багатьох років, що терміни означають, і отримати кваліфіковану консультацію про те, як різні плани можуть задовольнити ваші потреби.