Каліфорнія медичного страхування медичних компаній планує

Є багато відомих компаній здоров’я Каліфорнії страхування, і вони пропонують деякі надзвичайно корисних медичних планів. Деякі відомі носії страхування Aetna, Блакитний щит Каліфорнії, PacifiCare, Nationwide, Safeguard, Сонячний годинник, Kaiser Permanente, Health Net і Гімн Blue Cross.

Етна Каліфорнії
Етна Каліфорнії пропонує різноманітні творчі плани в галузі охорони здоров’я в інтересах окремих осіб і сімей та їх плани страхування життя, стоматологічне страхування на випадок інвалідності, аптека вигоди для своїх членів по всій країні. Етна Каліфорнії може похвалитися членством силою більше 15 мільйонів індивідуального здоров’я членів, понад 15 млн. членів групи здоров’я, більше 13 мільйонів членів стоматологічного страхування.

Етна має завидну мережу з більш ніж 767 000 медичних працівників та 4467 лікарень і надає Medicare і індивідуальні переваги для здоров’я в багатьох державах. Плани, які вони пропонують, має широкий вибір варіантів, починаючи від високої франшизи охорони здоров’я планує сумісні планом, франшизи плани, доплата за відвідування лікаря і рецепта і основні лікарню тільки плани.

СИГНА здоров’я Каліфорнії
Справа в тому, важко повірити, але Cigna охорони здоров’я Каліфорнії двох століть, і вони працюють на багатьох корисних планів групи, охорона здоров’я та міжнародних планів. Cigna також забезпечує людину, життя, інвалідність, стоматологічні, аварії та додаткових страхових продуктів для окремих осіб, сімей, самостійно зайнятих, малих і великих груп.

Cigna пропонує організацію медичного забезпечення (ГМО) планує якому членам дають свободу вибору лікуючого лікаря (PCP) в мережі. Cigna також пропонує Організація бажаних постачальників, відшкодування та точки обслуговування мереж в певних областях.

Kaiser Permanente Каліфорнії
Kaiser Permanente Каліфорнії були розпочаті в 1933 році і зробила великі кроки протягом відносно короткого часу шляхом надання якісної медичної допомоги каліфорнійців. Сьогодні, Kaiser Permanente в мільярд доларів компанії, яка покриває страховий послуги для штату Каліфорнія і 10 інших держав. Kaiser Permanente виросла і стала найбільша некомерційна ОПЗ країни з майже 9 мільйонів членів по всій країні.

Деякі додаткові переваги, які Kaiser Permanente пропонує своїм каліфорнійським членів планування сім’ї, перший візит після пологів, очей іспити, хіропрактика відвідувань офісу, переглядів алергії інфекції та імунізації.

Блакитний Екран Каліфорнії
Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що Blue Shield Каліфорнії, незалежний член Блакитного щита асоціації, буде не-для-прибуток план медичного сингулярно присвячений забезпеченню каліфорнійців з високу якість обслуговування за доступними цінами. Блакитний Екран Каліфорнії в даний час 3,2 млн. членів, 4500 співробітників, однієї з найбільших мереж постачальників і більше 20 офісів.

Більшість планів Каліфорнії медичного страхування розроблені з урахуванням потреби клієнта та доступності. Відшкодування збитків та плани керованих догляду в основному двох типів планів медичного страхування, пропонованих більшістю компаній.

У відшкодування план, людина отримує можливість вибрати його / її вибору лікаря який буде платити його медичні витрати або частково, або повністю. У керованої медичної допомоги планів, клієнт отримує перевагу великою мережею лікарень та лікарів, які візьмуть на себе всі формальності медичного лікування. Крім цих двох планів, обов’язкового медичного страхування можна отримати в групі або індивідуальними схемами залежно від потреби.

Обнадійливою тенденцією є концепція медичного страхування набирає популярність з кожним днем ​​в Каліфорнії, як і скрізь. Фактом є те, що бізнес-медичних страхових компаній роблять процвітаючий бізнес, і вони пропонують різні типи планів медичного страхування для задоволення конкретних потреб окремих покупців плані здоров’я.