Каліфорнія медичного страхування медичні плани

Це може бути дуже важко шукати якісь гідне медичне страхування Каліфорнії в даний час. Насправді, справжнє число незастрахованих каліфорнійців в даний час стала досить величезної (більше шести мільйонів чоловік, насправді), і він постійно зростає, тому що 2008 фінансовий крах. Досить багато корпорацій були скорочення їх персоналу, і багато колишніх співробітники константи виглядає втратили медичного страхування, як наслідок. Крім того, безліч роботодавців усунені або скорочені певні переваги медичного страхування заради економії більше капіталу.

Каліфорнія планів медичного страхування для фізичних осіб

Деякі звільненим працівникам є можливість скористатися розширеннями COBRA, однак не всі ці нещасні люди можуть претендувати, і багато з тих, хто відповідає критеріям не могли дозволити собі встановити премії цією політикою в будь-якому випадку. У всякому разі, краще, щоб люди пам’ятали, що COBRA це не компанія, медичне страхування, але замість цього федерального установи, закон, який змушує кілька підприємств, щоб забезпечити групу матеріальна допомога колишнім працівникам протягом декількох місяців або довше. COBRA покриття не безкоштовно, це не зовсім доступним, або.

Треба відзначити, що багато компенсацією колишні співробітники, як правило, ухиляються від законопроекту, передбачених цим федеральним цінні указ сортів. Хоча більшість каліфорнійських компаній плечу велика кількість премій, бувають випадки, коли нещодавно звільнили робітник змушений виплатити всю суму. Очевидно, придбання інший рахунок, щоб заплатити, щоб залишатися застрахованим після звільнення може служити нищівного навантаження для тих, хто тільки недавно стали безробітними. Все те ж саме, наступні пункти нижче, можуть служити їх вартість тотальної варіанти страхування здоров’я Каліфорнії в той же час:

Приватні страхові компанії: Каліфорнія має величезний і активних приватних великих медичних ринку страхування якому заявники могли придбати або сім’ї або окремого політика. З іншого боку, каліфорнійські компанії можуть гарантувати кожному заявнику, якщо вони захочуть це зробити, а це означає, що люди можуть бути оцінені вгору або знизилася з волі корпорації.

Є також випадки, коли страховик може розширити охоплення в обмін на право виключити будь-якого існуючих умов протягом ряду місяців. За законом, до покриття може бути використаний для пом’якшення це правило. У кожному разі, близько восьми відсотків каліфорнійців мають власні страхування; приватного медичного страхування насправді досить звичайним явищем в державі. Для доступний план медичного страхування сім’ї, приватної план може бути кращим і найбільш економічно ефективний вибір.

Медичні і здоров’я сім’ї: людей з низькими доходами і сімей в Каліфорнії, може вибрати, щоб отримати деякі варіанти громадського медичного страхування. Тим не менш, це тільки справедливо, щоб попередити потенційних заявників, що дохід межі такої політики для дорослих досить суворі і серйозні. На противагу цьому, здоров’я Каліфорнії дитячі програми страхування (яка також охоплює вагітних жінок) має більш високий дохід межі, яке ідеально підходить для нижнього до середнього класу сім’ї одиниць. Ряд приватних страховиків зниження охоплення для вагітних жінок, так що це ідеальний тип покриття для майбутніх мам.

Каліфорнія високий пул ризику для здоров’я: кожен останній державою в Сполучених Штатах є якась програма для uninsurables-Каліфорнії включені. У той час як є держави, які намагаються реалізувати гарантоване прийняття планів, Каліфорнія б доручити об’єднання ризику. Державний правила для каліфорнійських басейні ризик досить жорсткі і суворі, але страхові внески повинні бути не більше ніж на сто двадцять п’ять відсотків стандартної ставки.