Каліфорнія медичного страхування кодекси і закони

Оскільки багато американців збираються застрахувати своє життя за станом здоров’я або медичних цілях, вони повинні бути інформовані про кодексах і законах, пов’язаних з медичним страхуванням Каліфорнії. Ця стаття проливає світло на державні та федеральні закони, які застосовуються на ринку медичного страхування в Каліфорнії. Існують різні закони, застосовні до окремих медичним або медичного страхування, а також групу медичних або медичного страхування.

Якщо ви не охоплюються будь-якої страхової Каліфорнії плани в галузі охорони здоров’я під вашим роботодавцем, то окремі політики є кращим для вас. Близько 2,4 мільйона людей в Каліфорнії є частиною деякого індивідуального медичного страхування або інші. Оновлений короткий якій було посилання для брокерів, лідерів політики в галузі охорони здоров’я, медичного персоналу плану і захисники прав споживачів, має такі особливості:

Зведену таблицю і докладний опис правил, застосовуваних при переході від групи до індивідуальне страхове
Зведена таблиця правил, які були застосовні, коли люди не переходять від групи покриття
Опис MRMIP або основний ризик Медична програма страхування, в тому числі пілотного проекту.

Є два державних урядових установ у Каліфорнії, які регулюють страхування Каліфорнії здоров’я. Каліфорнійський департамент страхування відповідає за відшкодування і ППО плани і Каліфорнійський Департамент регульованого охорони здоров’я несе відповідальність за плани ОПЗ.

Послуги, пропоновані Каліфорнійського Департаменту страхування:

Список страхових агентів і назви страхових компаній, які мають ліцензію на продаж страховок та РРО планами, буде забезпечуватися їх, якщо ви думаєте, що мають медичну страховку.

Якщо ви зіткнулися з якою-небудь проблемою намагаються вирішити спір претензій з вашою страховою компанією, Ви можете подати скаргу проти них зі страховою Каліфорнійського департаменту. Ви також можете отримати брошури про те, як подати скаргу звідси.

Послуги, пропоновані Каліфорнійського департаменту охорони здоров’я Managed Care:

Ви можете дістати список основних постачальників послуг з цього офісу, якщо ви шукаєте будь-які покриття план медичного страхування.

Крім того, можна подати скаргу на вашу страхову компанію, якщо у вас є претензії суперечка з ним.

Ви можете увійти в контакт з ними в їх місцевих бюро в Каліфорнії або перевірити їх офіційному сайті.

США Міністерство праці

Навіть якщо ви потрапляєте під страховий план, який був наданий роботодавцем, ваш план і раніше регулюється департаментом США Виплати працівникам Праці Security Administration (EBSA). Ваш роботодавець повинен дотримуватися правил, які були встановлені на EBSA. Вони не можуть виключити будь-який співробітник від того, підпадають під страховий план, якщо у неї є хвороби, яка потребує дорогого лікування. Коли ви залишити свою роботу ви повинні бути запропоновані COBRA продовження покриття. Права охороняються EBSA, так що якщо ви відчуваєте, що ви були позбавлені ваші права, ви можете в цьому випадку зверніться в місцевий офіс EBSA в Каліфорнії.