Каліфорнія медичного страхування йде двунаціонального

З 2000 року приватні медичні страхові компанії Каліфорнії, і принаймні одного працедавця групу, розробили двосторонніх планів медичного страхування. Транскордонні планів медичного страхування, перший з’явився на сцені після того, як Нокс-Кін охорони здоров’я План обслуговування акт 1975 були внесені поправки, легалізації та регулювання двосторонніх ОПЗ.

Обидва вихідці з Мексики і США громадяни скористатися зниженням цін на медичні послуги через кордон. Майже один мільйон іспаномовних і не іспаномовні білих каліфорнійців звернутися за медичною допомогою у Мексиці щороку, за даними дослідників UCLA і колег. Їх дослідження опубліковане в журналі медичного догляду, і це перший великомасштабний популяційні дослідження з отримання жителів США охорону здоров’я в Мексиці буде опублікований.

хто шукає охорони здоров’я за межами США і чому медичного туризму зростає

Щоб вивчити це питання, дослідники використовували найбільша держава здоров’я нації обстеження. Це аналіз даних за 2001 рік з інтерв’ю обстеження стану здоров’я Каліфорнії. Дослідники оцінили, що 952 000 дорослих Каліфорнію прагнуть стоматологічних, медичних, послуг або за рецептом у Мексиці щороку. Лише близько 488 000 з цих 952 000 були мексиканських іммігрантів.

Ліки були найбільш поширених медичних послуг, які не-латиноамериканського білих з Каліфорнії відправився до Мексики, щоб отримати. Як і очікувалося, вартість була головним чинником.

Не дивно, що дослідження показують, що найважчі користувачі мексиканських основі медичних послуг є люди, які живуть ближче до кордону. Іншим фактором, який може зважування є зростаючий дефіцит лікарів первинної медичної допомоги в США

Як реформа охорони здоров’я дозволяє більшій кількості людей свободу шукати медичної допомоги, первинної брак лікаря як очікується, стане більш серйозною проблемою. Це впливає як на брак Каліфорнії і нації. Брак особливо помітний серед американської іспаномовних медичні. Це ще один із чинників, які сприяють зростанню транскордонних планів Каліфорнії медичного страхування.

транскордонної Каліфорнії медичного страхування

За оцінками, 150 000 каліфорнійців покриваються одним з декількох приватних страхових компаній, які надають транскордонного медичного страхування. Ці плани зазвичай пропонують доступ до невідкладної допомоги в Каліфорнії, разом з рутиною і послуги госпіталізації в мексиканських прикордонних міст, таких, як Тіхуана, Мехікалі, Tecate і Rosarito.

Такі транскордонні плани охорони здоров’я стають все більш популярними, тому що витрати на охорону здоров’я в Мексиці, за оцінками, від 70 відсотків до 90 відсотків менше, ніж ті ж послуги в США

Реформа охорони здоров’я може рости в цьому міжнародному ринку як громадяни відчувають тиск, щоб мати Каліфорнії медичного страхування, а роботодавцям відчувати тиск, щоб забезпечити це.

як двосторонніх медичного страхування працює

Мексиканська основі Sistemas Medicos Nacionales план був перший HMO ліцензію Каліфорнійський Департамент регульованого охорони здоров’я укласти контракт з роботодавцями Каліфорнії, і покриття медичних послуг в Мексиці. Це єдина мексиканська основі ОПЗ, який покриває медичних послуг, що надаються в США

SIMNSA Medicos Nacionales контракти свою мережу з більш ніж 200 лікарів і двох клініках вздовж американо-мексиканського кордону в Етна і Health Net. Обидва страховики пропонують транскордонного страхового продукту.

Крім того, Blue Shield плану доступу Каліфорнії Baja була ліцензована в 2000 р. для покриття екстрених служб в Каліфорнії, і рутинних послуг в Мексиці. Блакитний Екран Каліфорнії використовує свій власний мексиканський провайдер мережі з членами переважно в Тіхуані.

CIGNA Повідомляється також, що подали на затвердження транскордонних план медичного страхування.

В даний час охоплення в основному обмежується мексиканських міст, які розташовані в 50 милях від кордону з США. Люди в Лос-Анджелесі або Сан-Франциско, проте, можливо, віддадуть перевагу летіти у Гвадалахарі і Мехіко, де ще багато варіантів охорони здоров’я є.

Зростання прогнозується Каліфорнія медичного страхування транскордонних планів

Різке розширення, як очікується, і дослідження в 2008 році, який був опублікований в Ділах Здоров’я виявили, що 62 відсотків опитаних висловили зацікавленість у помірною ціною транскордонних поліс страхування здоров’я.

Транскордонної Health Net в план медичного страхування, Salud ОПЗ у Mas року, здійснює добре, тому що він є більш доступним, ніж традиційні плани. Це дає йому особливу перевагу в умовах економічного спаду.

Малі роботодавці можуть знайти, що транскордонна планів медичного страхування може бути 30 відсотків до 40 відсотків дешевше, ніж плани США. Для членів Salud ОПЗ Health Net в Y Mas, доплати за відвідування офісу лікаря в Мексиці може бути більш ніж на 75 відсотків нижче, ніж доплат у США

медичний туризм виходить за межі Мексики

Мексика є не єдиним призначенням американців, які подорожують за кордон для отримання медичної допомоги. Якісне лікування від США рада сертифікованих хірургів часто можна було за частку того, що це буде коштувати в США Істотна економія доступні на косметичної хірургії, стоматологічні роботи, і навіть шунтування та хірургії колінного суглоба.

Американці почали вивчати, настроювати і використовувати в своїх інтересах Можливості охорони здоров’я по всьому світу. Необхідність цих послуг досить великий, що хтось підійшов, щоб допомогти з медичного туризму. Є національним лідером PlanetHospital, яка має штат лікарів проконсультуватися з американців, які зацікавлені в подорож в інші країни для охорони здоров’я. PlanetHospital лікарі рекомендують відповідні хірургів і споруд, а також організувати для всіх лікування.