Каліфорнія медичного страхування в дефіциті

Адміністрація Обами повідомили, що високий зріст виплату в розмірі до 39 відсотків пригрозив заблокувати медичної допомоги для більшого числа американців. На щастя, збільшує запропонований Гімн Blue Cross Каліфорнії були відкладені через критику. Проте, чиновники кажуть, що Каліфорнія 700000 домогосподарств особою збільшується ширяють вище, ніж 39 відсотків, і в середньому 25 відсотків у загальному заліку збільшення страхових внесків.

Охорони здоров’я та соціальних служб департаменту підкреслив, що такі нагородні збільшення загрожує принаймні шість інших держав, незважаючи на високі темпи зростання прибутку для компаній, викликаний відсутністю конкуренції в більшості держав.

Конгрес законодавство охорони здоров’я в значній мірі спрямовані на надання допомоги найбільш постраждалих від ширяють медичного страхування ставка збільшується – фізичних осіб і малого бізнесу. Хоча законодавство вимагає більшості з нас, щоб бути захищені охоплення як обов’язкове страхування авто робить зараз, законодавство має також надавати субсидії, щоб зробити більш доступним премій. Найкраще було б створити новий вид страхування супермаркет для фізичних осіб і малого бізнесу, щоб запропонувати їм конкурентоспроможну плани схожі на медичне страхування федеральних виборів, які вже користуються співробітники.

жителі втрачають роботу та медичне страхування в Каліфорнії

CNN повідомила, що губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер оголосив надзвичайний фінансовий наприкінці 2008 року, і закликав до швидкої законодавчих заходів з управління багатомільярдний дефіцит державних доходів.

У 2009 році губернатор почати процес звільнення державних службовців, а також випущених 20000 повідомлень співробітників з найменшим стажем, коли Каліфорнійські законодавці не змогли пройти компромісний план для вирішення дефіцит доходів.

Крім того, Boeing Спочатку передбачалося, що він буде робити 10 000 скорочень робочих місць на 2009 рік. Наприкінці минулого року він оголосив, що перевищує мета 10000 скорочень робочих місць у 2010 році.

Коли щонайменше 50 первинних заявок з безробіття висуваються проти створення протягом п’яти тижнів поспіль, це називається масовий звільнення. Каліфорнійці втратила більше робочих місць, ніж будь-яке інше держава у зв’язку з масовими звільненнями, з 54150 співробітників втрачають роботу в січні 2009 року.

Каліфорнії послідували Нью-Йорка (який втратив 31890 робочих місць), Пенсільванія (яка втратила 29660 робочих місць), і Огайо (яка втратила 27970 робочих місць), за даними американського Бюро статистики праці.

медичне страхування для Каліфорнії менш дорогі варіанти

Щоб справитися з катастрофічним медичних витрат, багато здорові люди просто відмовитися від медичного страхування повністю або переключитися на самий мінімум, політики, щоб вони могли дозволити собі щомісячні премії. Називається «катастрофічною» плани, ці високою франшизи планів медичного страхування, як правило, пропонують захист від великих медичних витрат, понесених в результаті важкої хвороби або травми.

Люди переходять на ці типи планів, тому що такі плани як правило, мають більш низькі щомісячні премії. Це тому, що страхові компанії не повинні платити за маленькі, часті звинувачення вони охоплюють в інших політик. Ці високі франшизи планів медичного страхування може включати в себе максимальну межу на вашому з власної кишені витрати на медичне обслуговування, в тому числі і франшизи.

Високий-Франшизи медичного страхування може навіть забезпечити профілактичну допомогу без франшизи, або з франшизою, що менше, ніж мінімальний річний франшизи для інших продуктів або послуг. Профілактичні допомоги по догляду може включати щорічний іспит, щеплення, допологової і добре по догляду за дитиною, кинути палити програми, а втрата ваги програм.

Ці Каліфорнії планів медичного страхування пропонують профілактичну допомогу, щоб знизити ризик катастрофічних медичних витрат для серйозних захворювань, під час зарядки більш низькі премії. Деякі з цих планів також можуть бути об’єднані з ощадний рахунок здоров’я, також відомий як HSA. Ці ощадні рахунки заробити оподатковувані відсотки, як індивідуальні пенсійні рахунки, а також включати в себе інші податкові пільги. Внески до HSA не обкладаються податком, та вилучення з HSA платити за кваліфікованих медичних витрат не оподатковуються.

Розуміння різних видів допомог ви можете знайти в різних формах медичного страхування може допомогти вам вирішити, як боротися з кризою нашої медичної допомоги.