Каліфорнія медичного страхування він пропонуватиме поліпшення догляду лікарню

California HealthCare Foundation (CHCF) визначається для поліпшення допомоги лікарні охорони здоров’я, з тим щоб “забезпечити, щоб усі каліфорнійці можуть отримати необхідну їм допомогу, коли їм це необхідно, за ціною, вони можуть собі дозволити.”

З новим акцентом на поліпшення стаціонарної допомоги, лікарня медицина стала самим швидкозростаючим спеціальності у сфері охорони здоров’я сьогодні. Фахівці в галузі медицини лікарні відомі як “Hospitalists” і більше 31 000 вже на роботі.

В останнє десятиліття, дослідження показали, що ці Hospitalists може зменшити час, ви повинні залишитися в лікарні, збільшити задоволення від своєї лікарняної допомоги, зменшити ймовірність ви будете мати, яка підлягає реадмісії, і зниження витрат лікарні.

краще стаціонарної допомоги означає, що менше пацієнтів, яка підлягає реадмісії

В даний час в Каліфорнії, більш ніж одна третина пацієнтів виписали з лікарні потрапляють назад в стаціонарі протягом року. Це високі швидкості реадмісію випустив ініціатива, щоб знизити потребу в повторних госпіталізацій.

Відома як проект Boost, яка виступає за кращі результати для літніх людей шляхом забезпечення безпечної Переходи, програма спрямована на виявлення пацієнтів з підвищеним ризиком розвитку реадмісію. На додаток до спроби зменшити повторних госпіталізацій протягом перших 30 днів після того як пацієнти звільняються, Project BOOST також роботи по збільшенню задоволеності пацієнтів і поліпшення обміну інформацією між співробітниками лікарень та амбулаторних лікарів.

двадцять каліфорнійських лікарень закуповують навчання скоротити повторні госпіталізації пацієнта

Завдяки фінансуванню з CHCF, 20 лікарень в Каліфорнії планується отримати Проект BOOST навчання, які будуть надані Товариством медицини лікарні, що розроблений проект BOOST в 2008 році. Хоча CHCF допоможе витрати на технічну допомогу, кожен з 20 лікарень буде платити $ 14500 за навчання. Це робить його більш імовірно, що вони будуть намагатися отримати за свої гроші, поставивши навчання з користю.

“Проект BOOST забезпечує утворення, інструменти та наставництво для лікарів лікарні, щоб зв’язати їх відходу пацієнта з районними лікарями”, говорить старший офіцер програми Краще Хронічний програми боротьби із захворюванням Догляд CHCF автора. Як Р.Н., Кет О’Меллі бачить необхідності в цьому, тому що, “У той час як лікарі, які спеціалізуються в лікарні ліки може забезпечити відмінну допомогу своїм пацієнтам в лікарні, занадто багато випадали після виписки.”

Як лідер Каліфорнії BOOST, Джанет Нагаміне, RN, доктор медичних наук, SFHM, пояснює, що “Скорочення повторних госпіталізацій вимагає пильної уваги до деталей, сильні комунікативні навички, терпіння і системний, колективний підхід – все це проект BOOST може допомогти прищепити ».

BOOST Програма починається з підвищення розряду процедур з одним-на-один наставництва з лідерами в області протягом першого року навчання персоналу лікарні. Для поширення навчання далі і швидше, другий рік BOOST Програма будує стійку інфраструктуру з освіти більш каліфорнійського наставників.

покращення в стаціонарному лікуванні збільшення вартості медичного страхування в Каліфорнії

Що робити, якщо ви могли б отримати і швидше в лікарню і повернутися додому без необхідності подальшого лікування лікарні? Це точно, що 20 лікарень планують досягти за BOOST програму. Повторних госпіталізацій не тільки привести до пацієнтів непотрібних стресів, але і піддавати пацієнтів вищою медичною рахунками. Поліпшення якості стаціонарної допомоги, вдосконалення процедур оформлення та зміцнення зв’язків між лікарями лікарні та громадські лікарі були показані, щоб захистити пацієнтів від необхідності повернутися до лікарні.

Зниження ризику реадмісію також можете зберегти жителів Каліфорнії витрати за свій рахунок вони повинні заплатити, наприклад, зустрічі з франшизою, до Каліфорнії медичного страхування покриває свої рахунки лікарні.

Повторних госпіталізацій дорого пацієнтів, їхні родини, їхніх роботодавців і, в кінцевому рахунку, широка громадськість. Дослідження, опубліковане в New England Journal медицини в 2009 році повідомив, що повторних госпіталізацій Medicare обійшлася в $ 17,4 млрд. на рік.

Поліпшення догляду, а ви знаходитесь в лікарні і як тільки ви їх погашення, коротше перебування в лікарні і нижній з власної кишені витрати можуть збільшити і стаціонарної допомоги та медичного страхування в Каліфорнії, що робить його доступним. Цей новий підхід клітей, для отримання кращих результатів для пацієнтів і для майбутнього охорони здоров’я в США