Каліфорнія медичного страхування – високий ризик відшкодування

Існує ніяких сумнівів, що в тому, що вартість того, що один платить, щоб отримати медичну страховку виріс за те, що можна було б проектуватися. Слід мати на увазі, що серед так багато причин, чому вартість медичного страхування виріс, одна з найпоширеніших причин є економічні кризи, що переслідують світової економіки. Інша причина в тому, що так багато і казкові дії суду завжди приносив на страховиків. Насправді, щоб протистояти цим, страхові компанії завжди буде вимагати страхувальників сплачувати надмірні премії, щоб отримати їх застрахована.

хто не в змозі отримати страхове покриття

Якщо ми повинні враховувати, що витрати на медичне страхування є майже нестерпним, це означає, що велика частка населення в цілому більше не буде дивитися на це, як необхідність. Таким чином, долі людей, що живуть з серйозним захворюванням, які вимагають серйозної медичної допомоги або тих, хто розробив такі умови, здається, немає ніякої надії. Слід також відзначити, що найчастіше складні і ізольованих процедура, яку страховики використовують для вироблення небезпеки зроблять його непрактичним для звичайної людини, щоб отримати покриття медичної страховки. У більшості випадків, за допомогою якого вони придумали, що ви будете зобов’язані платити навіть було відомо, що підтримка з боку адміністрації. Єдиний спосіб отримати медичну страховку сьогодні заплатити додаткову вартість вище того, що ви думаєте. Це навіть гірше, тому що число тих, хто буде йти без страховки буде тільки наростати.

Прихід в 1996 році закону про охорону здоров’я Портативність страхування надав деякий перепочинок, щоб родичі не мають медичної страховки, які думають, зміни їх ситуації із зайнятістю, але хто не захоче втратити захист у результаті мають відношення вже присутні захворювання. Слід зазначити, що ця пільга не була доступна в 80-х і 90-х років.

допомогу тим, хто не приділяється належної уваги

Останнім часом, гідне і зайві програми допомоги суду був поміщений в місце адміністрацією Каліфорнії, щоб надати допомогу тим, хто думав, йти без медичного страхування. Ця адміністрація Каліфорнії прагне запропонувати фінансову підтримку тим, хто страждає від нескінченних хвороб. Це буде являти собою 25% додаткового освітлення на тому, що нормальна людина буде платити. Хоча це не буде повністю піклуватися про медичних витрат, вважається, корисно, особливо в такий час, коли люди відчувають щіпку економічних криз. Фінанси, які використовуються, щоб піклуватися про таку схему є похідними від Леві розміщені на тютюнових компаній та інших продуктів, які вважаються вкрай ризиковано для здоров’я людей. В даний час не так багато наявності фінансування. Тому він не може бути продовжений до тих, хто має нагальну необхідність медичного страхування.

Є велика кількість страховиків, які прийняли до асоціації, щоб краще виглядати в медико-санітарних потреб людей через цю державну схему. Деякі з таких страховиків включають Blue Cross, Blue Shield і Тихоокеанського Mutual. Є певні умови, робити на тих, хто прагне отримати від таких схем або тих, хто визначити тих, хто відкритий до схеми. Наприклад, одержувач повинен бути жителем Каліфорнії та охорони здоров’я має бути забезпечене певними медичними практиками. Одна з переваг цієї схеми є те, що вона забезпечує медичне страхування захворювання, яке вважається високий ризик і які не страховик не може забезпечити прикриття.