Каліфорнія медичного страхування – варіантів страхування

У 2008 році Каліфорнія HealthCare Foundation повідомила, що 20% каліфорнійців були застраховані. З 32200000 людей, що живуть в Голден Стейт, це означає приблизно 6600000 залишивши Каліфорнії з найвищим кількістю незастрахованих людей з будь-якого іншого держави.

Якщо ви думаєте, що ви можете бути страхування або знати, що ви, важливо розуміти, що у вас є варіанти.

Каліфорнія основним ризиком програми медичного страхування

Основним ризиком Каліфорнії Медична програма страхування (MRMIP) доступна будь-якому страхуванню незалежно від каліфорнійської історії здоров’я. Це уряд запропонував політику медичного страхування, що фінансується за рахунок податків на тютюнові вироби. Вживання тютюнових виробів не тільки виснажує ваше здоров’я, вони руйнують ваш банківський рахунок!

прийнятність
-Ви повинні бути відхилені індивідуальний носій страхування протягом 12 місяців застосування для MRMIP. При подачі MRMIP заява повинна містити букви відміни.
-Щоб мати право на MRMIP програми ви повинні бути резидентом Каліфорнії. Якщо відсутній від держави понад 210 днів поспіль, ви не вважається резидентом.
-Ви не можете не мати право на Medicare частин А і В, якщо вам відмовили Medicare через наявність термінальній стадії ниркової хвороби ви будете тоді мати право на MRMIP.
-Ви не можете мати право на продовження виплат за COBRA або CalCOBRA. Однак, якщо ви вичерпали всі COBRA і CalCOBRA вигоди, то ви будете мати право на MRMIP якщо ви все ще підлягають страхуванню.

Каліфорнії групового медичного страхування

Як Вам має бути відомо, немає жодної медичної андеррайтингу для Каліфорнії медичного страхування групи. Якщо ви маєте право на отримання допомоги через свого роботодавця, і ви існували раніше умови, ви повинні прийняти охоплення. Навіть якщо вам прописали три препарати і у вас є ріст і вага поза носія керівні принципи, вони повинні прийняти вас. Часто ми рекомендуємо, якщо у вас є невеликий бізнес або Каліфорнії бізнес-ліцензії, що ви дивитеся на отримання страхової групи здоров’я.

прийнятність
Велику частину часу ви будете мати право на групи здоров’я з двома штатних співробітників, графік 1040 C (за попередній календарний рік) і один з таких дій:
Бізнес-ліцензії
DBA-бізнесу фіктивні заяви
-Підрядника ліцензії
Продавця-дозвіл

Якщо у вас є те, що називається “Власник єдиною групою”, і тільки надходження чоловіка і (з дітьми або без дітей) вам потрібно буде тільки один з пунктів, перерахованих вище, застосування і власник / партнера / корпоративній формі.

Є багато типів груп та інструкції по кожній групі можуть бути різними. Важливо, щоб ви зрозуміли, що страхова група є цінним активом, коли вам потрібно покриття найбільше. Не забувайте, що група планує Каліфорнії так само добре, як звичайні індивідуальні та сімейні плани і звичайно охоплюють вас до 5000000 або 6000000 для життя. Якщо у вас є серйозні раніше умова, що ви думаєте, може залишити вас страхуванню, не соромтеся, щоб поглянути на ваші варіанти групі.