Каліфорнія медичних страхових компаній платити штраф за скасування медичних страхових полісів

Здоров’я учасників страхового плану мають додаткову підтримку юридичних прокуратури, якщо їх медичні працівники страхової план скасувати свою політику в результаті хвороби, завдяки недавньому рішенню суду. Каліфорнія медичних страхових компаній вже довелося заплатити більше $ 13 млн у вигляді штрафів регуляторам, як результат того, що скасували поліси страхування здоров’я для хворих терпіння.

Медичні страхові компанії, можливо, сподівався, що штрафи зроблять контроль над своєї практики піти, але, замість цього, правові експерти очікують, що контроль, щоб продовжити. Суд штату Каліфорнія Апеляційний правили в грудні 2009 року, що прокуратура буде дозволено подати до суду на медичних страхових компаній над тим, як, що страхові компанії ставляться до споживачів та їх здоров’я членів страхової план.

Недавнє правових норм є результатом позов проти здоров’я страхового гіганта Гімн Blue Cross Каліфорнії. Прокурори стверджують, що гімн порушили державні закони бізнес, продаючи здоров’я членів страхової план обіцянку медичного страхування, але потім скасувавши медичного страхування після медичного страхування держателів плані політики пред’явили свої вимоги в дорогої медичної допомоги.

Після того, як було подано позов, Гімн Blue Cross стверджував, що практика компанії щодо скасування медичного страхування впав під юрисдикцією штату Каліфорнія Департамент регульованого охорони здоров’я; не офіс міста Лос-Анджелес адвоката. Прокуратуру міста подала позов у ​​2008 році. Anthem Blue Shield і Державне агентство подала документи захисту Blue Cross. Blue Shield є конкурентом Blue Cross Каліфорнії і стикається з аналогічною судовий процес адвокат міста.

У відповідь на аргумент Blue Cross, до суду апеляційної інстанції зазначив, що закон був «однозначним» та дав місту адвокат право подати до суду на компанію медичного страхування. Правляча дозволяє місту не тільки продовжити свою позови проти компаній медичного страхування, але він також дає місту більше впливу в майбутньому в інших областях.

“Це ставить нові поліцейські на рахунок,” сказав Брайан Лян, директор Інституту Охорони здоров’я Вивчення права в Каліфорнії західні школи права в Сан-Дієго. “Багато речей в стандартну практику робочі плани в галузі охорони здоров’я буде залежати від цього рішення.”

Крім того, міста Лос-Анджелес Atty. Кармен Trutanich сказав, що він згоден з правлячою апеляційного суду. “Я готовий на 100%, переслідуючи нашу судовий процес проти цих страховиків”, сказав він. “Незаконно скасування медичне страхування людей після вони хворіють вкладається у свідомості.”

Крім того, Los Angeles City Atty помічник. Джеймс У. Колберт III запропонував, що недавнє рішення проти компанії медичного страхування може заохочувати прокурорів в інших містах розглянути практику медичних страховиків у їхніх регіонах. “Це рішення пропонує такий інтерес”, сказав він.

Гімн Blue Cross ще належить вирішити, чи є воно буде оскаржувати рішення, але деякі вважають, що компанії повинні бути стурбовані потенційно негативні наслідки недобросовісної ділової практики.

Тим не менш, керованих департаменту охорони здоров’я заявив, що переслідування медичних страхових компаній на місцевих органах влади є “дублюючих регулювання», яка фактично підриває процес, що було зроблено, щоб «забезпечити якість, доступну охорону здоров’я.” У результаті, деякі розуміють, що медичні страхові компанії, в кінцевому рахунку збільшить витрати на медичне страхування.

Особи шукає надійних поліси страхування здоров’я від страховиків вони можуть довіряти повинні працювати з кваліфікованим брокером медичного страхування, які можуть рекомендувати планів медичного страхування для своїх конкретних потреб і бюджетів. У той час як гімн є одним з найбільших страховиків здоров’я в Каліфорнії, є широкий спектр інших медичних страхових компаній пропонують багато різних типів планів медичного страхування і охоплення можливостей для споживачів по всьому штату. Робота з досвідченим брокером медичне страхування може сприяти тому, що споживачі мають кращі плани медичного страхування для своїх потреб і бюджетів.