Каліфорнія довгостроковий догляд страхової вартості інформації

Довгостроковий догляд є одним з найбільш актуальних питань у Каліфорнії. Дослідження показали, що тільки половина населення літніх американців і їх сім’ї знають, що Medicare не несе відповідальності за оплату загальних довгострокових індивіда витрати догляду. На жаль, більшість сімей в США потрібно 80% довгострокового догляду, таким чином, мізерні охоплення Medicare поставить під загрозу здоров’я і благополуччя багатьох старійшин, які потребують допомоги довгострокового догляду.

Genworth Financial, провідний Fortune 500 глобальної страховою компанією, провели опитування на вартість лікування в Каліфорнії в 2010 році і придумав порушуючи цифри: $ 20 020 на рік середній показник для дорослої денного догляду, $ 42000 середня середня ставка допомогу житлових приміщень, $ 87 345 на рік протягом окремій кімнаті в будинках престарілих, в той час як $ 73000 на рік протягом напів-приватних номерів.

Безсумнівно, довгострокового догляду призводить більшість каліфорнійських старійшин у відчай і кайданів бідності сімей у зв’язку з необгрунтованим зростанням цін і такого догляду. Приблизно існує чотири мільйони дорослих у Каліфорнії, які знаходяться у віці від 65 років і вище, але, на жаль, більше, ніж 500 000 з цих літніх нижче федерального рівня бідності. Близько 27 відсотків населення старших є членами Medi-Cal (Medicaid Програма Каліфорнія), де жінки займають 15 відсотків від сегмента. Штат Каліфорнія присвячує Medicaid витрачає близько $ 28,9 млрд., із зусиллям виділити величезні акцій інвалідів (40%) і пенсіонери (27%) за 2006 фінансовий рік. Хоча довгострокові витрати на обслуговування державних змінюватись, Каліфорнія, безумовно, один з найдорожчих держав у Сполучених Штатах для тривалого лікування.

Каліфорнія довгостроковий догляд страхових партнерської програми

Каліфорнія Партнерство заради довгострокового догляду є спільним підприємством Департаменту медичних послуг штату Каліфорнія, і приватні страхові компанії, покликаних полегшити проблеми, пов’язані з довгостроковою турботи держави. Довгострокове партнерство страхування по догляду працює, щоб зменшити фінансове навантаження на програму надання медичної допомоги держави, так як довгострокового догляду фінансується за рахунок приватного страхування і Medi-Cal.

Каліфорнія довгострокового догляду політики партнерства

Політики (політики партнерства), пропоновані приватними страховими компаніями повинні бути у відповідності з угодою встановлений партнерській програмі. Під довгим Політика Догляд терміну страхування, кваліфікований людина може отримувати безперервні переваги для своїх престарілих від медичних і не зобов’язаний розтрачувати свої активи тільки для отримання політики. Страхувальник, крім отримання вигод від Medi-Cal, також можуть користуватися “життя захисту активів”, яка допомагає йому або їй “купівля політика з покриттям дорівнює сумі assts він або вона хоче, щоб захистити від приблизно $ 47000 до вашого загального активи “.

типи політики партнерства

Є два види політики партнерства: комплексний тип і об’єкт єдиним типом. Всеосяжне типу охоплює догляд на дому і догляд будинку або установи інтернатного типу. Тільки тип фонду охоплює тільки установі. В іншому випадку всі політики партнерства мають ті ж функції:

• Автоматичний захист від інфляції
• Відмова від премії ході надання медичної допомоги в установі.
• франшизи, як правило, період ліквідації, які повинні бути використані страхувальником
• координація догляд чи допомога у плануванні та забезпеченні допомоги. Координації лікування включає в себе послуги, наданої медичним працівником, призначеним з організації управління обслуговуванням, затвердженої Державним Департаментом охорони здоров’я, для оцінки і створити план конкретних до свого довгострокових потреб догляду.
• Змінні переваги політики для налаштування догляду.