Зростання попиту на критичне охоплює хвороба у Великобританії

При безперервному заздалегідь у галузі медицини, критичних захворювань, таких як рак, інсульт, хвороба серця, розсіяний склероз і т.д. виявляються передчасно. Таким чином, можливість протягування критичних захворювань може бути набагато вище. Останні статистичні дані стверджують, що мало місце незначне збільшення критичного захворювання серед людей. Отже, це призвело до набагато більш людей, що шукають критичних охоплює хвороба.

Пройшовши через критичних захворювань може бути досить суворе час. Оскільки фінансові поломок відбуваються, гроші потрібні на лікування. Критичні страхування хвороби може бути правильну відповідь для Вас у цій жорсткій момент у вашому житті. Хоча досягнення в галузі медичної промисловості дозволяють тепер для виживання більше випадків, інвалідності все ще може статися. У результаті використання інвалідного крісла можуть вимагати різних уваги. Ваш спосіб життя може бути змінений. Можна навіть відновити трудову діяльність після тривалої часу реабілітації.

Ось деякі статистичні дані про зростання потреби критично охоплює хвороба в Великобританії:

За даними Munich Re (2002), 1 з кожних 3 чоловіків у віці від 40 до 70 років схильні до розвитку критичного захворювання. Точніше кажучи, 32 на кожні 100 чоловіків можуть страждати від критичних захворювань. З них 32 чоловіків і 15 років може розвинутися рак, 10, швидше за все, стався серцевий напад 5 травня страждають від інсульту і 2 можуть пройти аортокоронарне шунтування.

Що ж стосується жінок, 1 з кожних 4 жінок у віці від 40 до 70, може також розвинутися критичного захворювання, що на 25 в 100 жінок. З них 25 жінок, 17 будуть розвиватися рак, 3 може бути серцевий напад, 3 травня, можливо, страждають від інсульту, 1 можуть бути здатні пройти аортокоронарне шунтування і 1, швидше за все, розвиватися розсіяним склерозом.

Давайте подивимося деякі статистичні дані про три найбільш загрозливих для життя захворювань у Великобританії: рак, хвороби серця та інсульту.

рак
Згідно дослідженню раку 2002, 1 з кожних 3 людина може бути діагностований критичних захворювань, таких як рак. З іншого боку, один з кожних 4 людей може зникнути через цієї критичної хвороби. Крім того, чотири типи критичних захворювань домінують болючий світ критичних захворювань. До них відносяться: легені, молочної залози, товстої кишки і простати. Крім того, згідно Munich Re 2002 чверть населення у Великобританії, ймовірно, може страждати від цього критичного захворювання в майбутньому. Крім того, більше половини людей, які страждають від раку, таких як грудей, шийки матки, сім’яників і т.д., можуть вижити протягом як мінімум 5 років.

Хвороба серця
За даними British Heart Foundation 2002, щороку близько 280 000 нових випадків ішемічної хвороби серця у Великобританії, швидше за все, відбудеться. Як видно, рівень цього критичного захворювання досить підвищених. Крім того, менше половини людей, які страждають від хвороби серця може померти протягом 28 днів, що означає, що відхід може бути, ймовірно, дав вчасно. Більше того, близько 28 000 операцій коронарного шунтування проводяться щороку, може бути в 5 разів більше порівняно з 1980. Тому шкода бачити, що критичних захворювань, таких як ішемічна хвороба серця може бути найпоширенішою причиною передчасної смерті у Великобританії.

хід
За даними асоціації інсульту 2002 близько 100 000 чоловік можуть постраждати від інсульту щороку у Великобританії. Близько 10 відсотків жертв цього критичного захворювання може бути пенсійного віку. Хід можна розглядати як серйозного критичного захворювання як його наслідки можуть бути великими на чиєсь життя. Про 33,3 відсотків людей, які страждають від цього критичного захворювання, швидше за все, став інвалідом. Такий же відсоток людей може померти протягом року, а інші можуть зробити хороше відновлення. Інсульт є, ймовірно, одним з найбільших причин інвалідності у Великобританії, з більш ніж 300 000 людей під впливом в будь-який час.

Як видно, ці статистичні дані показують, що ми повинні бути стурбовані критичною хвороби. Багато людей не залишилося іншого вибору, окрім ухвалення критичних охоплює хвороба. Хоча критичні захворювання є превентивним заходом, як і належить, кришка може бути корисно іноді з присудження вам платіж в потрібний час, щоб врятувати своє життя.