Зробіть своє дослідження перш підписавшись на дешеве страхування автомобілів

Ніхто не любить платити більше, ніж їм необхідно для будь-якого виду послуг, чи то отримання нафту змінилися у вашому автомобілі, отримувати ваші сантехніка фіксованою, або автострахування. Це не робить хороші особисті економічного сенсу платити більше за щось … припускаючи, що всі речі рівні. Проблема з багатьма дешеві страхові поліси авто, однак, тільки що – все речі не створені однаково і якщо ви дійсно порівняння з іншими, котирування політики ви отримали, ви можете побачити, що ви не порівнюєте яблука з яблуками.

Це особливо вірно для дешевих авто страхування. Компанія, яку цитує вам абсолютну ціну долара нижню для Вашого автомобіля страхування, не може бути краще для вас, щоб серйозно розглянути. Це точна причина того, що, коли ви ходите по магазинах для страхування автомобіля, зробити саме це – магазини, і не беруть першу політику, що ви знайдете просто за низької ціни. Ви можете виявити, що ви отримуєте саме те, що ви платите за – дешеве страхування автомобілів також може бути дешевим охоплення.

Хоча ви можете знайти всі види автострахування компаній, що пропонують дешеві політики в ці дні, ви також повинні знати, що не всі з цих компаній є авторитетними, і не всі з них пропонують політики, які стоять того паперу, на якому вони написані. Це де ваші дослідження стає критичною, тому що ви могли мати дешевий авто страхування з однією з цих компаній протягом багатьох років, і коли ви потрапили в аварію і необхідно зробити заявку на цю політику, ну, що, безумовно, не час дізнатися, що у вас немає покриття ви думали.

Коли ви знайдете дешевих авто страхування, зробити ваші дослідження і робити домашнє завдання. Чи означає це, компанія в очікуванні скарг проти нього з Better Business Bureau, в державі, де ви живете або в іншому місці? Чи готові вони надати вам посилання, щоб ви могли зв’язатися з деякими з своїх існуючих клієнтів, щоб з’ясувати, що вони думають про компанію?

Подивіться на політику ретельно. Чи є винятки необгрунтованих? Щоб використовувати крайній приклад, мій друг зазначив, виняток у політиці він був цитований, де він може бути відмовлено покриття в результаті нещасного випадку, якщо воно було встановлено, що він був винен у цьому ДТП!

Які франшиз, які котируються? Ви могли б отримати дешеві авто страхування практично з будь-якої компанії, якщо у вас, наприклад, $ 5000 франшизи зіткнення або всеосяжний охоплення. Для стару машину, що франшизи може бути навіть більше, ніж вартість автомобіля.

Переконайтеся, що ви порівнюєте яблука з яблуками. Є франшизи однакова для різних типів покриттів, як пожежа, крадіжка, зіткнення, всеосяжної, і т.д.? Які межі відповідальності в разі пошкоджень і травм? Якщо ваш цитує межа, наприклад, у випадку травм є, скажімо, $ 50 000, то ви можете зіткнутися з проблемами, так як серйозна травма, яка відбувається в автокатастрофі цілком може перевищити $ 50 000 після операції та перебування в стаціонарі. Справді, $ 50 000 будуть використані в серцебиття, залишивши вас відповідальність за решту витрат на медичне обслуговування.

Підсумок: Є угод, які можна знайти дешеве страхування авто, але ви повинні бути впевнені, щоб зробити свою домашню роботу і дослідження, щоб переконатися, що ви дійсно отримуєте те, що ви думаєте, що ви отримуєте.