Знижка Автострахування – нова технологія стільниковий телефон

Є багато батьків, які були б вдячні, щоб дати їх підлітків мобільний телефон, який не може бути використаний під час водіння. Зараз деякі компанії говорять, що вони придумали винайти, щоб зробити його доступним, але вони, здається, спираючись на надію мислення.

Одним з продуктів, щоб приземлитися на полиці, становить $ 10 на місяць програмного забезпечення WQN Інк базується в Далласі, він може відключити мобільний телефон, у той час як його власник водіння. Він використовує GPS технологію, яка може визначати швидкість людина їде. Але він не може визначити, якщо людина веде – і, отже, вона може unwantingly заблокувати телефон. WQN, який пропонує мобільні телефони і забезпечення безпеки в Інтернеті для продажу під назвою WebSafety, каже, що це було близько 50 клієнтів підписатися на дану послугу під час там перший місяць.

Aegis Мобільність, програмного забезпечення компанія, що базується в Канаді, планує почати продажі аналогічної Глобальна система позиціонування на основі розробки цієї осені, відома як DriveAssistT. Aegis говорить з великих американських перевізників бездротового телефон, який їм потрібно для підтримки програмного забезпечення і заряд клієнтів плату у розмірі близько $ 10 до $ 20 на місяць, повідомив віце-президент компанії Девід Teater.

Система DriveAssistT буде відключити стільниковий телефон на швидкості руху та релейний повідомлення для абонентів або Texters кажучи стільниковий телефон, вони намагаються увійти в контакт з в даний час водіння. Але тому, що людина може бути пасажиром в автомобілі, це не може точно вирішити цю проблему.

Інші концепції або пристроїв, які не пов’язані GPS системи мають недоліки своїх власних. В результаті, Паррі Афтаб, радник сім’ї на технічних питаннях і безпеки, пропонує стурбовані батьки повинні з’ясувати ще один спосіб зупинити їх підлітки з виклику або текстових під час водіння. Батькам було б краще, забираючи підлітків клітці [спін] телефону, якщо вони не використовують його належним чином, сказала вона. Страхування авто знижка може бути можливо в майбутньому, якщо розробити зроблено, щоб зупинити використання мобільних телефонів під час водіння.

Зростаюча стурбованість навколо водіння або текстових базікати по мобільному телефону з монтажу, навіть при використанні технології Bluetooth, вкрай небезпечно. Національна рада з безпеки заявив в цьому місяці, що використання стільникового телефону повинен бути повністю заборонена під час водіння. Статистика показує більш високий ризик нещасних випадків і смертей однієї водіння буде за допомогою телефону і один з кращих способів отримати недороге Автострахування є наявність судимості.

В даний час існує щонайменше в 18 штатах обмеження використання стільникових телефонів – текстові або говорити-для деяких або всіх водіїв, залежно від Страховий інститут дорожньої безпеки. Навіть з цими законами в місці це навряд чи зупиняє автолюбителів особливо молодих водіїв від використання своїх мобільних телефонів під час водіння.

Дуже важливо для батьків, щоб запитати себе, чи хочуть вони, щоб заборонити їх діяльність підлітка таким чином. Ваш підліток не може бути за кермом, але замість цього сидить на поїзді, автобусі або бути пасажиром в машині одного.

Розумні діти завжди знайдуть спосіб обійти технологію, це людська природа, щоб спробувати обдурити систему. Замість цього спробуйте виховувати своїх дітей про небезпеку поєднання телефонів з водіння.