Значення страхування життя для молодих чоловіків і жінок

Коли я був в моїх ранніх двадцятих, я не надавав страхування життя подумавши, для себе, що є. Я зрозумів, що це було важливо для дорослого з дітьми, щоб бути упаковані так, що якщо щось сталося з мамою чи татом, діти будуть піклуватися про. Я тільки зрозумів це на підставі того, що мій батько і мати по страхуванню життя, і я думав, що не буде вимагати його, поки я не був у такому ж становищі. Як виявилося, як з’ясувалося, я прийшов не бути батьком, поки я не був у моєму кінці 30-х, хоча я дійсно повинен страхового покриття до того часу, яке було добре, тому що це, безумовно, коштували мені багато більше, щоб прийняти його в той час мій молодший прийшов у цей світ, ніж могло б, коли мені було двадцять.

Справа в тому, то, як працює страхування життя є те, що молодша людина, коли вони приймають його, тим більш доступними стають премій. Це коштуватиме п’ятдесят річний індивідуальний багато більше, щоб отримати прикриття для життя спочатку, тому що вони не мають ту перевагу, багато років виплати страхових внесків на своє ім’я. Крім того, цифри, використовувані для розрахунку місяць до місяця страхової премії передбачають, що, статистично кажучи, зріла людина має менше років залишилося жити, ніж молоді чоловіки або жінки. Таким чином, ризик для страхової компанії набагато вище. Ніхто не хоче розглядати як статистичні і бути проінформовані, що вони математично ймовірність дожити до певного віку, але це незаперечний факт життя. Все проходить, це тільки питання часу.

На щастя, у мене є дуже розумний тато, який має сенс способи спільноти, і він взяв мене, щоб побачити свого страхового брокера, як тільки я придбав свою першу роботу. Як я вже говорив раніше, я не думав про життя покриття, коли я був щойно з університету і відчував смерть далеко, тому статистика і політика брокера говорили про більшу частину пішли у мене над головою. Не бажаючи здатися, дурник, я погодився з порадами брокера і отримав охоплення, які могли б компенсувати не тільки для смерті, але занадто знецінення. Я ніколи не замислюється над його, поки десятиліття по тому, коли мені спало на думку, що вигоди від страхування життя для молода людина знаходиться в інвалідності кришку. В основному, якщо я випробував нещасного випадку або тяжкої хвороби, коли я був молодший і не змогли в змозі працювати, то я був би гостро потребує виплаті від моєї страхової компанії, а не тільки, щоб оплатити медичні рахунки, але, щоб компенсувати втрати заробітку внаслідок не в змозі працювати.

Сама остання річ, молодий чоловік думає про те, є ймовірність його інвалідністю, коли ви молоді ще молоді чоловіки і жінки мають тенденцію приймати набагато більше ризиків, ніж зрілі особистості. Участь у небезпечних видів спорту, вечірки або просто жорстко жартує і водіння дуже швидко всі потенційні фактори, які призводять до інвалідизації і чому ви повинні мати потребу страхування життя. Справа в тому, покриття будь-якого виду є те, що там про всяк випадок, що це необхідно, іншими словами, для спокою вона дає вам, і в цей момент під час мого життя, це досить для мене.