Значення спільного страхування

Спільне страхування це все про сегрегації варто медичної допомоги серед застрахованих і перевізником. ОДИН РАЗ НА РІК франшиза застрахованої особи задовольняється то тільки спільне страхування є платною. Спільне страхування, як правило, оплачуються на 80-20 основі. Це означає, що 80% витрат на медичне обслуговування повинні бути виконані перевізником, а інші 20% повинен нести страховик. Існують відмінності у вигляді 70-30 або 90-10, залежно від характеру політики. Найбільш поширеним прикладом такого типу прийде у вигляді величезних витрат госпіталізації. Для того, щоб протистояти цій проблемі, більшість політик буде включати “стоп-лосс” або максимум зі своєї кишені суму на рік. Франшизи пов’язані тільки частина платежів, які ви робите в бік лікарняних рахунків і не підключені до вашої витрати за свій рахунок. Це поширена помилка заплутатися між термінами «доплати ‘&’ співстрахування, в той час як вони обидва є окремими і пояснюються по-різному. Деякі плани прийде до вас з з-оплати, в той час як інші можуть уявити спільне страхування. Це дуже важливо, щоб ви знали і розуміти їх значення і відмінності у великі деталі для того, щоб з’ясувати, найкраща політика для ваших потреб.

Значення спільного страхування може бути пояснено з його впливом на деякі з найважливіших галузей страхування:

відносини з медичним страхуванням

Співстрахування може бути пояснено пропорційно частині страховика, який з’являється у верхній частині. Взагалі, застрахований передбачається нести половину витрат найбільшою мірою. Співстрахування зображені розподілу витрат, пов’язаних з госпіталізацією законопроект, який повинен нести страхувальником і перевізником. Така кількість перевищує франшизи політики, але менше, ніж стоп. Перевізник приймає відповідальність всіх відповідних витрат лише тоді, коли з власної кишені витрати застрахованої особи і стоп-лосс коштує стільки ж.

відносини зі страхуванням майна

Застрахований зобов’язаний заплатити штраф у відношенні будь-якого спотворення варто його повернення бізнесу або на фальсифікацію оцінку будь-який з його матеріальних активів.
Пеня обчислюється у відсотках згадується в політиці положень (по перебільшені суми). Як правило, співстрахування коштувало б 80%, але деякі з них можуть бути навіть до 100%. Чим вище відсоток, більше буде в результаті кари в разі введення в оману. Щорічних оновлень по відношенню до будь-яку ціну походу (наприклад, інфляції), якщо в Час допоможе уникнути будь-яких таких штрафів.

відносини з титульного страхування

Співстрахування положення стане важливою частиною назви страхових полісів створений під Американська асоціація право власності на землю до кінця 2006 року. У разі часткової втрати, застрахованої повинна нести у відсотках варто ризику втрати в 2 складки. Перший буде матеріалізуватися, коли застрахована особа не отримали охоплення за титул коштує не менше 80% від ринкової вартості при підписанні для політики. Останнє можна було б прийти, щоб грати, якщо він здійснює подальших реконструкцій на майно на суму не менше 20% більше, ніж сума, зазначена в полісі. За таких обставин, перевізник повинен заплатити частині позову, яка розраховується як 120% від страхової суми, поділене на загальну суму впевнені (у тому числі реконструкція зборів). Співстрахування, таким чином, популярному серед внутрішніх та міжнародних назви страховиків у США