Значення поради експерта

Яка цінність порада експерта? Я виявив з досвіду, що важко встановити ціну на раду, який виходить від експерта. Це насправді неоціненна, якщо врахувати вартість не тільки в грошах, але і від вашого особистого часу стоїть і що ваш рівень стресу і відсутність відволікаючих від ваших важливих день у день завдань стоять. Обгрунтованого рішення, засновані на знаннях, які, як правило, пропоновані безкоштовно можете заощадити час, стрес і багато клопоту. Як приклад: наймання водопровідника, якщо ви не знаєте, як Виска. Я намагався зробити мій власний сантехніка один раз. Я дізнався досить швидко, що я не водопровідник. Я в кінцевому підсумку не тільки губить кран компонентів я намагався виправити, але і викликає пошкодження водою в мою резиденцію. Коли я нарешті отримували експерт водопровідника, щоб зробити роботу, і встановити безлад я створив, це коштувало мені набагато більше, ніж це було б, якби я найняв його в першу чергу.

Інший приклад використання порадою адвоката, щоб уникнути правового хаосу. Коли я закінчив мій шлюб десяток років тому, я зробив помилку, думаючи, що я міг отримати розлучення за допомогою “розлучення Kit”. Ця стратегія може працювати для деяких, але в моєму випадку це виявилося не дуже добре. Хоча я зробив тонну досліджень, а потім суворий тайм-лінії і ретельно усіяні кожен «я» і перетнули кожну “Т” за клопотанням, я заплатив ціну за межі не за порадою експерта. Хоча я відчував себе впевнено на день слухань, я виявив себе охоплювала у війну слів, яка зробила мою голову спина. В результаті мені було наказано платити непомірні підтримки. Роки потому, коли мої діти досягли віку дозрівання і моя колишня дружина знову вийшла заміж, це був час, щоб подати на деяке полегшення. На цей раз я найняв адвоката. Моя порада експерта було не тільки покласти край надмірному підтримку виходити, а по справедливості, повернути частину того, що я був сильним збройним у виплаті під примусом. Суд погодився, і я виявив, що я даремно страждав відсутністю коштів протягом багатьох років.

Нарешті, гарним прикладом є пошук страхових фахівців, щоб уникнути недостатнього охоплення або величезні неприємності, коли прийде час, щоб заробити на політиці. Кілька років тому я вирішив купити орендарі страховку для захисту вмісту мого будинку. Намагаючись бути бережливим, я шукав в Інтернеті для кращих пропозицій. Я знайшов веб-сайт пропонує страхування на “зниження ставки”, таким чином, я представив мою особисту інформацію і отримав “автоматичне цитата”. Він прийшов на екрані досить швидко, і це виглядало досить загальна, тому я зателефонував за безкоштовним номером, вказаним. Я хотіла дізнатися, якщо я повинен серіалізовать або позначити своє майно в будь-якому випадку, щоб вони надалі можуть бути визначені, а також дізнатися, якщо я повинен представити список моїх особистих речей та значення я б на місці на них. «Автоматизована страховий агент” на іншому кінці лінії був не дуже допоможе, і я нарешті отримав розчаровані, намагаючись отримати фактичне людська істота говорити с. Нерозумно, я підписався на страхування і почали платити страхові внески, автоматично знімається з мого поточного рахунку, звичайно. Я ніколи не говорив страховий агент, хоча я намагався кілька разів це зробити. Коли мій будинок пограбований, і я звернувся в претензії, я виявив, що мені буде стягуватися тільки копійки на долар, і що мої майбутні премії, буде дорожче. Знову ж, не за порадою експерта виявилися дорогими.

Страхування, як для життя, здоров’я, будинку чи автомобіля, вважається складною темою і багато. Більшість людей уникнути цього і нести тільки те, що вони змушені мати. Наприклад, іпотечне страхування, тому що їхні будинки фінансується, і цю вимогу. Саме слово «страхування» має репутацію і викликає в уяві образи годин досліджень або сидячи за кухонним столом з агентом бути розчавленими вибір. Я виявив, що у мене є багато побоювань до обговорення моєї власної загибелі, а також враховуючи необхідність страхового захисту, яка приносить користь моїх близьких від мого від’їзду. Коли мені було двадцять з чимось, я сміявся, коли хтось згадав страхування життя. Я не бачив ніякої потреби в цьому, а в мене був довгий шлях, перш ніж я повинен був думати про ті речі. Якби я був розумний, я б звертався за порадою експерта в той час як я був молодий. Я, можливо, придбали політикою часу за невелику суму. Існує багато значення запропонованих порад для молодих людей на цю тему. Я особисто виявив, що існує тенденція у сфері страхування, яка взяла обслуговування клієнтів повне коло, повернутися до лицем до лиця і особистим один-на-один увагу. Цей цінний сервіс в поєднанні з доцільністю сучасної епохи та Інтернет, працює дуже добре, щоб спростити і збільшити моє розуміння страхування. Є хороші, авторитетні компанії, в яких перший контакт в Інтернеті відразу призводить до особистим телефонним дзвінком від знаючих і професійних страховий експерт яка спеціалізується на допомозі одного зрозуміти простим, зрозумілим умовах, поради експерта.