Значення першої американської золотої монети

Монета колекціонерів, як професійні, так і початківці, мають величезний вибір зараз, коли мова заходить про вибір якого монет щоб додати до їх приватної колекції або інвестиційного портфеля. Тим не менш, одна монета, яка була приблизно з першої карбуванні монет і продовжує бути добре популярним є американська золота монета. Першим з цієї великий шматок історії була викарбувана ще наприкінці 1700-х років. Ця монета, звана Американський орел золоті монети коштував $ 10, тоді як американські Half Eagle Золота монета була $ 5. Сьогодні ці ж монети золота прикрашений понад півмільйона доларів на аукціоні монета. Один з найбільш унікальних і найулюбленіших цих монет є американської монети Буффало, яка карбувалася з 24-каратного золота в 2005 році від стилю Buffalo Nickel початку 1900-х.

Те, що робить американська золота монета унікальна?

Будь то ювелірні вироби, монети або дорогоцінні дрібнички або золота меблі, перше питання задають: “Чи реально це золото?” Коли паперові гроші були винайдені, всі були в захваті! Подивимося правді в очі, двадцять синглів чи двадцяти доларову купюру важить набагато менше в кишені, ніж двадцять монет. Тим не менш, можна не тільки паперові гроші отримати легко розірвав або знищені в ході пральні, але це також серйозно позначилося на економіці. Коли економіка має величезне піку, як це було відомо, щоб зробити, значення паперових грошей приймає ті ж вниз занурення. Золото, з іншого боку, не є нескінченним, як папір і збільшився за значеннями можна тільки уявити. З 2001 року вартість золота збільшилася в три рази. Рік тому вона торгується на рівні $ 1000 за унцію, весь час рекордно високого рівня.

Вартість золотої монети не єдина річ, яка робить американську золота монета такого особливого і затребуваних. Ці монети є частиною нашої історії – велика частина! Коли ви купуєте старі золоті монети, ви купили шматок ностальгії та історії нашої країни. Яке велике спадщина залишити своїх дітей чи онуків. Коли золоті монети, такі як американських монет Eagle збираєтеся на такий високий рівень, це не тільки тому, що ціни на золото. Інша частина їх вартості є те, що вони настільки старі, що робить їх частиною вашої історії. Ви отримаєте велике почуття національної гордості володіти чимось з минулого.

на що звертати увагу в американській золотої монети

Збір золоті монети може бути фантастичним, хоча й дорогою, хобі та проведенням часу. Деякі з місць, де можна знайти американські золоті монети включають в себе продажу нерухомості, аукціони монети, монети каталоги більше інтернет-магазинів монету, ніж ви коли-небудь є час, щоб знайти. Багато золотих монет, які були поширені років тому були висвітлені і навіть оголошені незаконними. При пошуку золотих монет, дослідження може допомогти вам дізнатися вартість монети і які з них піде на користь вашій колекції. Один з найпопулярніших американських золота монета, навіть сьогодні, є $ 20 Double Eagle, шедевр розроблений серпня Сен-Годен. Одна порада, щоб пам’ятати при купівлі золотих монет, щоб гарантувати, що вони сертифіковані сертифікації третьою стороною, тому, ви знаєте, що вони справжні золоті монети, а не підробку.