Значення медичного страхування в Каліфорнії

У Каліфорнії 23-го стан здорових в Сполучені Штати, залишаючись здоровим це не тільки не хворіють, це також про залишатися здоровими. Однак проблема в тому, що вартість медичного обслуговування в змозі трохи вище, ніж решті частини США робить його одним з найбільш дорогих медичних послуг у світі.

Держава також стикаються з такими проблемами, як забруднення повітря, високої захворюваності інфекційними захворюваннями, високим рівнем смертності, ожиріння і діабету. Каліфорнія займає нижню для визначників, ніж для здоров’я, про те, що загальний санітарний може знижуватися з плином часу. Додайте до цього, що великий басейн незастрахованих каліфорнійців – близько 18,4% жителів знаходяться без медичної страховки і у вас в руках, причина, чому медичне страхування є таке важливе питання, в Каліфорнії в кінці кінців.

Каліфорнії з населенням більше 35 мільйонів чоловік. Природно, що є багато варіантів, доступних для такого величезного населення для задоволення своїх потреб медичної страховки. Керовані охорони здоров’я, проте, є найбільш популярною формою медичного страхування в Каліфорнії. Різні типи керованих плану охорони здоров’я, які доступні в Каліфорнії:

Організація бажаних постачальників: РРО дозволяє одержувачеві вибрати в мережі без фахівця консалтингової лікар первинної допомоги. Можна консультуватися з лікарями за межами мережі, але буде потрібно рекомендація в мережі PCP.

Організація медичного обслуговування: план ОПЗ здоров’я концентрується на наданні основної, первинної та профілактичної медичної своїм бенефіціарам. Медичні послуги обмежені лікарів у встановлені мережі. Звернутися до фахівця, навіть в мережі, то вам потрібно напрямок лікуючого лікаря. Якщо людина вирішила звернутися до лікаря за надані мережею, то ці медичні витрати не будуть покриватися за рахунок політики ОПЗ взагалі.

Крім керованих планів охорони здоров’я, медичного страхування відшкодування також доступна в Каліфорнії. Купівля відшкодування план є найдорожчим способом отримати себе медично застрахований. Тут немає ніяких обмежень на мережі провайдерів медичних послуг сервісу і ці плани є найбільш гнучкими. Однак, вони зазвичай приходять з більш високими преміями, витрати за свій рахунок і є набагато більше документів беруть участь у таких планах.

Враховуючи високу вартість медичного обслуговування у державі, придбання медичного страхування в Каліфорнії може бути складною справою. Важливо, що ви отримаєте політику, яка ідеально підходить для ваших потреб в галузі охорони здоров’я. Це може бути визначено шляхом отримання відповідей на наступні питання:

– Вид премії, які Ви можете дозволити собі
– Франшиза, що ви можете собі дозволити
– Вид медичної допомоги, що вам потрібно

Охорони здоров’я планує в Каліфорнії порівняно дорожче, але це не означає, що жителі не можуть отримати до них доступ. Якщо вони не можуть дозволити собі регулярний план, вони можуть або піти на один з тих планів, які за своєю природою або дешеві могли вибрати кілька винятків у своїх планах, щоб знизити витрати. Але важливо те, щоб мати медичну страховку в Каліфорнії, особливо коли реформи зроблять обов’язковим найближчим часом.