Значення агентів зі страхування життя в компанію

Якщо американський народ мав велику ступінь безпеки через страхування життя, ніж у людей інших країн, це значною мірою через агентство система управління, яка веде своє походження і розвиток в цій країні. Агент є ключовою фігурою в американському бізнесі по страхуванню життя. Саме завдяки його зусиллям компаній вступають в контакт з їх страхувальникам і служити їм.

Завдяки його діяльності половина нашого населення набула безпека страхування і ще більш значна частина є його бенефіціарами. Столітній досвід неодноразово демонстрував, що послуги агента необхідні; що там, де бізнес намагався працювати без цього особистого посередника між громадськістю і компанією, результат був або дуже невелика кількість захисту продана, або явної невдачею.

Американський агент по страхуванню життя провів Євангеліє ощадливість у всіх куточках нашої землі. Він був найбільшим єдиного освітнього силу в строк бізнес страхування життя в питанні “що таке термін страхування життя?” і те, що доступне поліс страхування життя насправді складається з.

У агітації і в консультуванні, він інструктує величезна кількість людей щодо різних страхових планів і програм, доступних і їх безліч застосувань. $ 140 000 000 000 страхування життя в даний час в силу в Сполучених Штатах і Канаді пам’ятник американським агентом зі страхування життя, і штраф данину його ефективне служіння. Це особливо вірно, митрополита агента.

Протягом всієї історії компанії, якій він присвятив більшу частину своїх зусиль з величезної маси американського населення – найманих працівників, чиє життя страхові потреби були довго нехтували. Піонерські стало традицією з ним. Кілька поколінь тому він проклали шлях з метою привнести переваги промислового страхування для широких верств нашого народу.

Він став одним з перших, щоб відкрити двері звичайного страхування найманих працівників, а потім піонером у створенні цієї форми захисту для тих, хто міг дозволити собі лише $ 500 страхування життя, для тих, чиє здоров’я було пошкоджено, і для тих, які працювали в небезпечних професій, іншими словами, до людей, які в ній потребує найбільше. Він може з повною підставою сказати, що агент був митрополит так популярні в місті, в сім’ї лікаря.

Він регулярно викликатися в будинках своїх сімей на отримання премії, і серед його численних послуг, зараховуються річних дивідендів з промислової політики, заповнені форми претензії, виступив чеки, і повинні були надати рекомендації на ставки по страхуванню життя, низька вартість страхування життя, і кращі Така політика для кожної родини.

Ці часті візити і свої знання у справах сім’ї привели його в тепле, особисті стосунки зі своїм страхувальникам і зробили його легким для нього відчувати їхні потреби і порадити зміни до програми страхування, як того вимагали обставини, а також стимулювати інтерес до додаткових страхування життя.

Тим не менш, митрополит агент, звичайно, не представити свою роботу в якості обмежується продажем і обслуговуванням страхування життя. Він взяв на себе деякі обов’язки соціального працівника в самому широкому сенсі цього слова. Після урочистого відкриття програми соціального забезпечення компанії, він брав активну участь у просуванні здоров’я і благополуччя своїх страхувальників і суспільства в цілому. Концепція страхування життя не тільки як бізнес, але як соціальний інститут сталі міцно вкоренилася у всьому силовим полем.

Як видно зі старих записів, що президент Кнапп і віце-президент Hegeman була конструктивною і прогресивних ідей щодо стимулювання збуту і обов’язками та послугами агентів. Керівники знали, що значна частина успіху і характеру бізнесу залежало від їх відправки розумний, серйозний представників. Справа в тому, однак, що через гострої конкуренції і переважаючі високі темпи комісії, бажання побудувати адекватний і компетентний силове поле залишилися благочестиві надії, а не реальність.

Такі агенти, як були пов’язані з компанією в цей період були в основному частину часу люди, які продаються по страхуванню життя, як бічної лінії. У них не було ніякої можливості дізнатися, що в майбутньому страхові агенти будуть замінені онлайн котирування по страхуванню життя! Основну частину страхового бізнесу написана в перші 11 років існування компанії було на життя членів німецького суспільства говорити.

Коли економічна депресія 1870-х років викликало цю групу розпадатися, бізнес митрополита швидко знижувався, і до 1879 року компанія була на межі катастрофи. Саме тоді нарешті було прийнято рішення порушити традицію і вийти на поле промислового страхування. 17 листопада 1879, перша промислова політика була видана на життя президента Кнапп, а другий на життя його партнера, пан Hegeman.