Знати про Основи страхового бізнесу

Починаючи бізнес не достатньо, потрібно також забезпечити його захист і безпеку. Для того щоб залишитися на безпечній стороні, можна було б розумно вибрати для страхування, передбачаючи ризиків. Таким чином, покриття вашого бізнесу з бізнес-страхування є дуже важливим. Щороку кількість компаній не через неправильну оцінку ризиків або не збирається для страхових покриттів. Багато власників бізнесу соромтеся вкладати на страхові поліси і деякі з них вважають, що вони можуть виявитися марними, або це просто трата грошей. Бізнес може постраждати від непередбачених ризиків, які можуть бути стихійні лиха, аварії, судових позовів, працівник травм, переривання бізнесу тощо Страхування бізнесу допомагає в зниженні відповідальності, відшкодування втрат, забезпечення кредитів та інвестицій, поліпшення ділового іміджу та стабільності і т.д.

Бізнес страхування буде захищати активи компаній. Страхування захищені від фінансових втрат у страхову компанію. Страховий бізнес підходить для всіх комерційних угод, які включають підрядників, власників, підрядні роботи, видалення, цокольний працівників, scaffolders, зварників і т.д.

Є багато видів бізнесу страхові поліси, доступних на ринку. Важливо знати, який тип страхового бізнесу підходить для вас. Це залежить від типу бізнесу ви працюєте.

Страхування Комерційна нерухомість
Це найбільш істотний тип страхового бізнесу. Страховий бізнес властивість забезпечує компенсацію за шкоду в результаті пожежі, граду, небезпеки, втрати, вандалізму і злодійства. Вона також покриває збитки, які призводять через стихійні лиха, таких як вітер, повені, землетруси і т.д. Ваше складі, інвентаризація, зовнішніх будівель і транспортних засобів компанії, як правило, підпадають під страхування майна. Існують різні типи бізнес-страхування майна. Деякі з них:

Страхування пошкодження обладнання
Страхування пошкодження обладнання також відомий як бройлерів і техніки страхування. Вона охоплює меблі, запаси продукції, гроші, комп’ютери і багато інших матеріалів, які не охоплені в майновому страхуванні збитку. Страхування майна тільки захищає Вас від зовнішніх пошкоджень, але не внутрішні, такі як збитки через електричного короткого замикання.

• страхування злочинності
Злочин страховка покриває застраховані під час втрат, як крадіжки, підробка документів, комп’ютерне шахрайство, підробка, загальні злочину, нечесність і т. д. Цей вид страхування в цілому сприяє для подачі позову проти крадіжки співробітником або інші правопорушення, що призвело б до фінансового краху.

Страхування відповідальності бізнесу
Якщо у вас є страхування відповідальності бізнесу, ви будете захищені від подій позов у ​​разі травм або матеріального збитку пред’явлену третіми особами. Ця страховка покриває збиток, який в результаті позову поряд з судових витрат. Існують різні форми бізнес страхування цивільної відповідальності. До них відносяться:

• Помилки та упущення страхування
Помилки та упущення страхування захищає індивідуальний, професійний або компанію від сплати повної вартості оборони для позовів, пов’язаних з випадкової помилки або упущення, забезпечуючи при цьому покриті професійних послуг. Страхові агенти, брокери, агенти з нерухомості, архітекторів, адміністраторів третій партії і т.д. як правило, проходить за помилки та упущення страхування.

• Зайнятість практика страхування відповідальності
Цей вид страхування забезпечує захист роботодавця від претензій з боку колишніх співробітників, співробітників або потенційних співробітників. Відповідальність зайнятості практики страхування охоплює також дискримінації від віку, раси, статі, інвалідності і т.д., сексуальні домагання, неправомірне припинення трудових відносин, а також інших пов’язаних з працевлаштуванням звинувачення. І ваша фірма включаючи директорів і співробітників поширюється це страхування.

• відповідальність парасольку чи додаткового страхування відповідальності
«Парасолька» є терміном називають того, як політики щити активів людини, який застрахований більшою мірою, ніж просто охоплення початковою. Цей вид страхування також захищає застраховані від наклеп, вторгнення в приватне життя, вандалізм і наклеп. Це корисно для осіб, які є власниками дуже дорогі активи, і які знаходяться на високому ризик судового переслідування.

• Страхування автотранспорту
Даний вид страхування також відомий як автострахування, страхування автотранспортних засобів або страхування автомобіля. Цей вид страхування, як правило, обрані для вантажівок, легкових автомобілів та інших транспортних засобів, що використовуються в комерційних цілях. Основною причиною цієї політики полягає у забезпеченні захисту від збитків, понесених в результаті дорожньо-транспортних пригод і від відповідальності, які можуть бути понесені в результаті нещасного випадку.

Пакет політики
Це страховий поліс, який поєднує в собі покриття з двох або більше видів страхування в одну політику. Можна вибрати для бізнесу страхування майна та страхування відповідальності бізнесу в одну політику, яка буде дуже корисна. Ця політика дає більшу гнучкість для розробки політики, яка є більш конкретним для потреб вашої компанії.

Компенсації працівникам страхування
Цей вид страхування передбачає виплату компенсації медичної допомоги для працівників, які страждають від травм, хвороби або смерті під час трудової діяльності через халатність, недбалість або поганої підготовки на будь-якому робочому місці. Він охоплює застраховані від претензій право працівника подати до суду на роботодавця.

Інші види страхування
Багато інші комерційні страхові поліси також доступні, як злочинність страхування, страхування професійної відповідальності, страхування життя і працездатності, страхування переривання бізнесу, страхування відповідальності за якість продукції, бізнес на дому, страхування, страхові гроші, ключові страхування людини і т.д. Ці політики в цілому компенсувати втрату доходи, які можуть виникнути через бізнес не може проводити нормальну торгівлю.

Це важливо для вас, щоб переконатися, що ви берете страхового бізнесу для того, щоб забезпечити Ваше фінансове благополуччя в ході деяких непередбачених подій. Існує ніяких сумнівів, що страховий бізнес забезпечує покриття для бізнесу, але головне, що ви повинні вибрати відповідний згідно вашу вимогу.