Знайомство з бізнесом страхування перерви в індустрії гостинності

Індустрія гостинності є одним з основних секторів послуг і роботодавцем в багатьох економік у світі. Індустрія гостинності складається з різних областей, таких як житло, ресторани, круїзні лінії, а деякі поля в індустрії туризму. Це більш вразливим до економічних коливань у порівнянні з іншими галузями промисловості, як існують різні ризики, пов’язані з веденням бізнесу гостинності. Однак, як і будь-який інший галузі, ризик збитків від непередбачених подій, таких як урагани, землетруси, повені, пожежі і т.д., безсумнівно, залишається.

Таким чином, це дуже важливо для операцій гостинності приймати розумні заходи для захисту їх власності, співробітників і фінансових обставин. Багато підприємств у цій галузі знають про таких поширених втрат і ніколи не буде розглядати відкриття бізнесу без покупки нерухомості і політики страхування відповідальності. Але багато з них, особливо малого бізнесу, не думати і про те, як вони будуть керувати, якщо будь-який перервана свій бізнес протягом багатьох днів.

Важливість страховий бізнес переривання
Розглянемо цей приклад, щоб краще зрозуміти важливість страхового бізнесу перерви. Припустимо, непередбачена подія, таких як пожежа чи повінь робить ваш бізнес розміщенню тимчасово непридатним, місцезнаходження вашого бізнесу або вимкнути його на деякий час. Що було б вплив на бізнес? Регулярна торгова політика майнового страхування покриває тільки фізичний збиток вашому бізнесу. А як щодо прибуток, яка могла б бути отримана в цей період? Як оплатити оренду, заробітної плати працівників та інші важливі платежі, а робочий перебудовується? Це, безсумнівно, призведе до суттєвих фінансових втрат.

Страхуванню на випадок перерви (також відомий як бізнес охоплення доходу) допомагає компаніям в подібних ситуаціях. Багато підприємств без покриття доходів бізнесу, закрити їх бізнес-операцій після їх бізнес повністю закриті через деяких непередбачених подій. Він охоплює втрати доходів і допомагає бізнесу повернутися на фінансове становище, як це було в до стихійного лиха. Таким чином, бізнес в індустрії гостинності повинні розуміти важливість страхового бізнесу перерви і повинні піти на цей вид страхування.

Найважливіші аспекти страхового бізнесу переривання
Власники бізнесу від індустрії гостинності повинні бути інформовані про деякі з найважливіших аспектів страхового бізнесу перерви. Тут ми поглянемо на деякі важливі аспекти готелю покриття переривання бізнесу і зрозуміти, чому це дуже корисно для бізнесу в готельному секторі.

Період припинення підприємницької діяльності
Період тимчасового припинення діяльності є довжина періоду, за який допомоги виплачуються під страховий поліс. Цей період є найбільш важливою частиною кількісної втрати простою виробництва. Вона охоплює бізнес від втрати доходу протягом певного періоду до пошкодженого майна бізнесу ремонту або відновлено. Деякі готелі, знаючи про втрати, які можуть зберігатися навіть після ремонтів; Обираю “тривалого періоду відшкодування». Як це може зайняти деякий час для готелю, щоб відновити замовлення і відновити частку ринку.

Втрата доходів номерів
Бізнес в готельній або житло промисловості можуть постраждати фінансові показники, оскільки два з його основних функцій, розміщення у відсотках і середньодобова норма (ADR) можуть отримати постраждалі. Простіше кажучи, готель пошкоджені ураган або пожежа або застрягла в глибокій рецесії місцевих не матиме можливість створювати будь-які доходи за закритих приміщеннях, особливо в готелях і будинках відпочинку. Страхування припинення підприємницької діяльності компенсує вам за втрату доходу через втрату номеру. Він охоплює прибутку, яку Ви заробили б, виходячи з Ваших фінансових документів.

Інші втрачені доходи
Доходи від продуктів харчування і напоїв, конференцій, гольф, спа, і т.д., може становити значну частину доходів готелю. Коли бізнес переривається, не тільки доходів за рахунок номерів страждають, всі або деякі з цих джерел доходу, як правило, переривається. Страхування припинення підприємницької діяльності охоплює всі прибутки, які були б отримані.

Звичайні заробітної плати
Навіть якщо підприємницька діяльність тимчасово застопорився, операційні витрати та інші витрати, такі як оренда, рахунки за електроенергію, податки, відсотки до сплати за банківськими кредитами, витрати на заробітну плату і т.д., не можуть бути проігноровані. Бізнес як і раніше повинна зберегти деякі співробітники, таких як бухгалтери, передні керівників офісу і т.д. власник бізнесу повинен платити зарплату на них. У такій ситуації страхування переривання бізнесу дуже корисно як звичайні покриття заробітної плати є загальним схваленням в багатьох політик.

Додаткові витрати
Правила ведення бізнесу переривання зазвичай дозволяють застрахованих готелю вимагати додаткові витрати, понесені в період відшкодування. Він відшкодовує розумні витрати, які дозволяють бізнес для продовження роботи в той час як майно відновлений. Деякі політики також покриття додаткових витрат, необхідних для переміщення бізнесу в іншу (тимчасове) місце.

Страхування припинення підприємницької діяльності є одним з найбільш важливих страхових полісів, які допомагають звести до мінімуму негативні наслідки від деяких небажаних подій для бізнесу в індустрії гостинності. Добре продуманої стратегії ризику готелю власники або оператори можуть внести значний внесок у найкритичніші моменти.