Зміст і страхування будівлі

1 з 4 сімей у Великобританії, не застрахована їх майна зі страховою зміст. Це тривожний факт, враховуючи, що будинок ламається в кожні 90 секунд у Великобританії! Два основних типи страхування житла включають утримання будівель і страхування. Ці два види страхових полісів зазвичай йдуть рука об руку, тому що це необхідно для отримання обох. Зміст страхування відноситься до ваше майно і особисті речі у вашому будинку, які покриті, якщо вони пошкоджені або знищені за певних обставин, зазначених у полісі. Будинки страховка покриває збитки реальної структури, обладнання та пристосування вашого будинку під час лиха або ситуації, який заподіяв шкоду для вашого будинку. Це включає в себе збитки від зовнішніх структур, таких як гаражі і садові сараї. Зміст і страхування будівлі можна придбати окремо або разом, як спільної політики.

Зміст і страхування будівлі відноситься до висвітлення вогнем збитку, крадіжки, пошкодження водою, повінь і будь-яких інших обставин, перерахованих у політиці. Політика щодо утримання будівель та страхування також забезпечує Витрати, зібрані для Вас і Вашої родини, щоб піти в іншому місці, якщо будинок стає unliveable у разі стихійного лиха. Утримання будинків та страхування зазвичай включає в себе страхування цивільної відповідальності, а також. Цей страховий поліс гарантує покриття для огорож навколо приміщення вашого майна.

Страхова сума оцінюється при визначенні характеристик вашого змісту і будівлі страховий поліс. Страхова сума відноситься до вартості ваших особистих речей. Якщо у вас є багато дорогих речей, доведеться заплатити високу премію для Вашого змісту і будівлі страховий поліс. Важливо оцінити необхідну кількість для заміни кожного з ваших особистих речей. В іншому випадку ви залишитеся з менше, ніж сума, необхідна для заміни вашого майна, якщо настає час, щоб зробити заяви про відшкодування збитку. Особливо, коли мова йде про страхування будівель необхідно отримати покриття для повного відновлення і не тільки ринкову вартість вашого будинку. Страхова сума повинна бути проаналізована регулярно оновлювати інформацію про останні речей ви купили, щоб вони всі покриті під вашим вмістом і будівлі страхової план.

Для того щоб оцінити правильне значення для визначення страхової суми найкраще класифікувати все ваше майно. Це оцінка фактичного значення, а не на особистих настроїв! Часто це займає сім’ях деякий час, щоб зрозуміти різницю. Останнє сімей почали відео зйомка всі кімнати у своїх будинках, щоб мати точні записи особистих речей та визначити їх вартість. Це буде важко, щоб отримати низькі премії за утримання будівель та страхування життя, якщо ви в місті, районі з високим рівнем злочинності. Якщо ви живете в сільській місцевості та безпечному районі, то у вас є хороший шанс, щоб отримати низькі страхові внески для ідеального змісту та будівлі страховий поліс.

Є також певні суми застрахованих подробиці ви можете включити в ваш зміст і будівлі страховий поліс. Нове за старе контракт гарантує Вам нової заміни вашого пункту, що було пошкоджено або знищено. Але не змінивши політику повного нове за старе, тому що інакше ви застрягнете з дуже високою премією платити кожен місяць! Всі ризики контракт розширює охоплення особистих речей у той час вивели з будинку. Так що, якщо це частина вашого змісту і будівлі страховий поліс і ви втратили ваш ноутбук, перебуваючи у відпустці, він буде виразно бути охоплені. Бути розумним і застрахувати себе, свою сім’ю, свій будинок і майно. Зрештою, це не ті речі, які роблять життя варто жити?