Злети і падіння термін страхування життя – зробити правильний вибір

Плану страхування продуктів страхування життя тільки, щоб надати вам життя покриття в період ви вибрали в якості терміну, що конкретного плану. Коли цей термін закінчився, це ваше бажання, якщо ви продовжите, що ви можете, і не залишайте плану. Будь-яка сума, якщо підлягає сплаті за даним планом, повинен бути оплачений тільки тоді, коли людина помирає протягом терміну дії цього плану. Ось чому премія цього типу плану мірою, серед всіх видів страхових продуктів.

Перспективні плани забезпечення не мають терміну погашення цінність, і вони попередньо забезпечити охоплення життя. Кандидатура таких планів, якщо страхувальник не стикався ні з чим, як смерть або нещасний випадок під час термін дії страхового поліса, не отримав жодного позову і політика вмирає сам після закінчення терміну. Але щоб отримати з нагоди втрати годувальника в галузі політики, необхідно, щоб премії виплачуються в актуальному стані або ж, політику умова минув, і претензії не оплачується завершився політики. Таким чином, термін страхування потрібно залишатися в силі протягом терміну, щоб отримати вигоду. У всякому разі, слід враховувати той факт, що він не збирається, щоб отримати будь повернення себе в будь-якому випадку, якщо він купує термін страхування. Хоча, він повинен інвестувати регулярно суму за це. Це дійсно питання, який повинен задумався над перш ніж приймати цей тип плану.

Страхування життя є найбільш неминучою для сім’ї з одним і більше дітьми. Якщо обоє батьків працюють, смерть будь-якого з них, безумовно, засмучений фінансової безперервності як платити премії за політику маючи на увазі освіту своїх дітей. Тоді, якщо один з батьків працює, страхова стає неминучим для цієї сім’ї. Тому що, у відсутності хліба добувачем в сім’ї, виплаті страхового відшкодування зустрічається фінансових потреб сім’ї в значній мірі. Знову ж, якщо він не перебуває у шлюбі і не має дітей, він все ще має потребу у страхуванні так, як і інші залишилися в живих члени його сім’ї не постраждають у відсутності його.

Преміум смугах нижче в чистому планах впевненість, ніж в інших продуктах страхування життя. Можна вибрати такий тип політики для задоволення певних потреб його / її сім’ї, такі як потреби, пов’язані з дітьми або іпотеки властивостей, які часом, пов’язані кризи. Таких прикладів, коли один бере плану є забезпечення майнового планування, зберігши рівень життя так добре, як ніколи, захищаючи дружину грошову тих пір, поки на пенсію іншого, іпотечного кредиту і позик. У цих планах додаткового гонщики, як ПРБ (премії користю відмову), випадкове і т.д. вигоди, також доступні. Вершники насправді додаткове кріплення користь планах, які можуть бути доступні з шляхом виплати додаткової премії і які якимось чином змінити характер плану небагато.

Деякі з різних типів довгострокової політики забезпечення є: скорочення терміну, підвищення премії і термін, десять років фіксований строк до п’яти років фіксований термін і т.д. Якщо у Вас є зменшенні терміну плану забезпечення і життя, пропонований помирає раптово, то свого іпотечного будуть покриватися за рахунок страховика. Оскільки розмір премій цього плану є дуже низьким, що є доступним для покупців будь-якого діапазону доходів.

П’ять років фіксованого терміну політики вимагають виплати премії для цього періоду тільки багато і сума впевнені в цих планах і розмір премії, що підлягають сплаті життя, пропонований в такі ж суми. Кандидат отримає з нагоди втрати годувальника в цілому страхової суми, якщо померлий життя, пропонований протягом цих п’яти років. Десять років фіксованого терміну політики такі ж, як п’ятирічних планів, але життя запропонувала може відновити колишній з деякими додатковими поряд зі старими премії.

У 20 років фіксований термін політика, премія є найнижчою. Як звичайно, немає зрілості значення його. Кілька відомих страховика здоров’я Каліфорнії Blue Cross, Kaiser Permanente, Blue Shield, Етна, загальнонаціональної групі і т.д. Ці компанії надають всілякі плани, наприклад, медичне страхування, стоматологічна страховка, страхова група здоров’я і перспективних планів забезпечення.