Землетрус страхування

Ми ніколи не знаємо, що Провидіння має в магазині для нас. Найкраще, що ми, люди, можемо зробити, це як і раніше готові проти будь-яких стихійних лихах або неприємних інцидентів.

В даний час страхування забезпечує фінансовий захист від втрат по особам або підприємствам. За ці роки, область розширилася і охоплює майже кожен тип катастрофи, є звичайним явищем на землі. Землетрус страхування є одним з таких поліс, який покриває одну зі збитків, понесених у зв’язку з катастрофічним землетрусом або будь-які рухи Землі, таких як сель, обвал, зсув або вигрібна яма, яка включає в потопаючий, зростання або зсув землі. Але не включаються збитки, понесені у зв’язку з повенями і приливні хвилі – навіть якщо лихо посилюється землетрусу.

Головне потрібно розуміти, що землетруси страхування не з боку домовласників і орендарів політики страхування. Замість цього, це зовсім інша угода взагалі, що потрібно підписатися окремо.

Землетрус страхування – на відміну від інших політиків домовласника – головним чином охоплює основні втрати. Претензії, як правило, виплачується після врахування всіх франшиз, які в загальному випадку знаходиться між 10% і 25%. З урахуванням нинішніх тенденцій, франшиз є по спіралі вгору за шкалою.

Структура оплати працює подібно автострахування. Збиток, який перевищує франшиз виплачується тільки. Деякі політики вжити, щоб вважати, структури та змісту, різних організацій. У таких випадках франшиза застосовується окремо, щоб загальна сума втрат за структурою, змістом і був заподіяний збиток зовнішньої структури, такі як навіси, гаражі, підпірних стінок або під’їзні шляхи.

Деякі страхові компанії висунули жорсткі вимоги перед видачею політики – вони наполягають на ревізію майна свого до підписання угоди. Наприклад, багато страхових компаній вимагають, щоб додому один, чи надійно прикріплена до підвалі. Перевірка також вважає кріплення на внутрішніх стінах, манера, в якій фіксуються полиці і спосіб обв’язки охоронці використовуються для зберігання приладів. Але це не така вже велика реконструкція і не буде дорогим. В ідеалі, потенційні клієнти повинні отримати їх боку ясно, перш ніж запросити інспекцію страхову компанію команда до будинку.

Як тільки відбувається землетрус, яке не більше політики страховку від землетрусів не буде виданий до заявленого мораторію спливає, тобто після того, як шанс для подальшого пошкодження підземних поштовхів затримався.

Після був заподіяний збиток, це дуже важливо, щоб претензії, підтримуються з усіма необхідними документами, в певний період часу, як це передбачено умовами компанії і умов. Чи не звітності у встановлені терміни є законною підставою для страхової компанії відмовити свою вимогу про страхування.

Споживачі повинні розглянути їхні вимоги і обставини, перед подачею заяви на страховку від землетрусів. Іноді, можна стверджувати, що його / її будинок знаходиться в області низького ризику. Але це завжди краще бути в безпечній стороні на недоторканність житла. Зрештою, наші будинки наші великі активи.