Захист інфляції та її значення

Одним з найбільш істотних факторів, мати на увазі, коли мова йде про довгих політики догляду терміну страхування є інфляція захисту. Інфляція захисту збільшує кількість щодня або щомісячну допомогу протягом довгого часу, щоб йти в ногу з інфляцією та зростанням кошторису витрат. Хоча переваги поліса збільшується щороку, премії не буде збільшуватися, а також – це просто означає, що мають захист інфляції забезпечує захист вашого політику проти зростання вартості медичної допомоги.

Навіть якщо у вас не доведеться купувати захист від інфляції, він є важливим гвардії для молодих людей, які не можуть вимагати тривалого лікування протягом багатьох років. Захист від інфляції призведе до збільшення премії за страховий поліс. З постійно зростаючим витрати на допомогу, було б доцільно розглянути захистом, передбаченої цим положенням. Тим не менш, наявність захисту інфляції залежать від штату до штату, але таку політику, пропонуючи це перевага, як правило, продається або в рівній або з’єднання варіант.

Рівною або більш популярну назву Проста захист інфляції означає, що розмір допомоги збільшиться на фіксовану суму кожен рік на основі первісної суми. Коли простіше кажучи, $ 100 щоденне посібник збільшення 5% на рік буде збільшуватися на $ 5/day на рік і стати $ 200 щоденне допомога у 20 років.

У той час як із з’єднанням інфляції захисту, благо кількість зростатиме на підвищену кількість щороку на основі відсотка від розміру допомоги. З’єднання захист трохи дорожче, ніж рівного захисту, але забезпечує щорічне збільшення розміру допомоги більше, ніж інша. Які страхувальник вибирає вбудований 5 відсотків інфляції посилюється захисту; премія буде вище, ніж це було б без цього захисту. Коли простіше кажучи, $ 00 на день вигоди подвоїться до $ 200 на день за 14 років. Без цього захисту, таку ж користь буде тільки коштує половину свого первісного значення в 14 років, і ви повинні заплатити різницю між цієї суми і вартості обслуговування, яке також збільшилася за той же період часу.

Тепер, як придбати захист інфляції? Інфляція захисту пропонується двома способами: автоматично або спеціальної пропозиції. З автоматичною інфляції, це може мати велике значення в розмірі вигоди можуть бути досягнуті за ці роки. У той час як зі спеціальною пропозицією, як правило, пропонується Вам страхової компанії кожні три роки з існуючою політикою. Майте на увазі, що якщо один раз відхилив це не можуть бути запропоновані знову.

Інфляція захисту, безумовно, “повинен було б мати” в LTC політики. Без цього вигода, є велика ймовірність того, що ви потрапили в ситуацію, коли допомоги виплачуються лише частину реальної вартості майбутніх витрат на довгостроковий догляд. Є випадки, що без захисту інфляції, LTCi платить тільки медичні витрати, які засновані на вартості сьогодні. Якщо політика була використана протягом 10 або 20 років, ви, можливо, доведеться оплатити різницю між тим, що платить страхова і фактичної вартості обслуговування.