Захист, пропонована пакети страхування майна

Всі власники повинні мати адекватну страховку для покриття проти лиха. Якщо властивість має іпотеку на нього, і все ще повинен залишок заборгованості, кредитор зажадає охоплення страхування майна. Якщо ваше майно не має балансової вартості іпотечних кредитів, це життєво важливо мати страхування майна, а також. Все це займає випадкове 100-річний події повені або пожежі, щоб знищити будинок і його вміст. На щастя для домовласників сьогодні, Є багато способів, щоб заощадити гроші на страхування майна. Ось чотири підказки, які впевнені, щоб заощадити гроші і забезпечити краще висвітлення:

1. використовувати можливості Інтернету

Інтернет зробив це дуже просто отримати кілька цитат зі страхування майна з дуже невеликим зусиллям. Багато людей не скористатися цією владою. Як і інші продукти, страхування це конкурентний бізнес. Там може бути стільки ж, скільки 40% або більше різниця в річних цін на конкуруючі політики різних страхових компаній. Там немає причин, щоб платити більше, ніж потрібно для покриття ідентичні.

2. поєднуватися політика отримувати знижки

Одна з переваг того, щоб іти з великої страхової компанією, вони пропонують всі види страхування. Переміщення автомобіля політики до тієї ж компанії, що надає страхування майна може привести до деякого значну економію на обидві політики. Підписка на страхування життя з цієї ж компанії можна додати додаткові знижки та пільги. Як обговорювалося в Порада номер один вище, Інтернет може бути чудовим інструментом для пошуку декількох знижки політики.

3. говорити з кваліфікованим агентом

У той час як Інтернет зробив це дуже легко ціни магазину, він не витіснив вартості розмови з агентом, перш ніж робити покупку. Вони надають цінну інформацію про різні політик доступні, і часто можуть запропонувати заходи, які будуть додатково заощадити гроші. Це прекрасно інформувати агента про те, що ви знайдете в Інтернеті, і ціни на політику. Люди часто дивуються, що страховий агент в стані розбити кошторису він лайн, або матч, але забезпечити більш повне охоплення за тією ж ціною.

4. в ногу з часом на вашому значень властивостей

Після того, як політики на місці, важливо стежити за новинами від поточних значень властивостей в цьому районі. Майно страховка покриває вартість заміщення для дому, але з плином часу вартість заміни може піднятися. Більшість політики є метод для індексації для таких збільшується або зменшується з плином часу, але значення може відставати в рази. Важливо переглянути ліміти покриття принаймні раз на рік, щоб переконатися, що вони відповідають дійсності. Якщо щось не переконливо, простий телефонний дзвінок в страхову компанію може отримати огляд ліміти покриття почалося. Ще однією областю, що багато людей забувають про те, покриття для утримання в будинку. Багато хто не помічають цей охоплення, або недооцінюють значення для заміни меблів, одягу і дорогих речей, таких як комп’ютери та телевізори. Переконайтеся, що охоплення адекватно відображає величину замінити речі повинні страйк лих і претензії необхідно.