Захист конфіденційних даних – страхування для вашої особистості, частина третя

Identity Theft є дуже реальною загрозою в нашому суспільстві. Безсумнівно, ви читали приголомшливі статистичні дані щодо крадіжки особистих даних. Якщо ці факти не змушують вас крок назад оцінити поточну програму страхування, я не знаю, що буде. Як я вже говорив незліченну кількість людей про загрозу крадіжки особистих даних, я був вражений тим, загальне ставлення, яке існує. Кожен вважає, що він не може з ними статися. Моя мета в написанні цієї серії на крадіжки особистих даних була показати ті ж люди, що, “Так”, крадіжки особистих даних може трапитися з вами! Давайте почнемо з серії питань, які я хотів би для вас, щоб запитати себе (і бути чесним).

* Ви ніколи не використовували кредитної або дебетової картки?
* Ви підпис на зворотному боці вашої кредитної або дебетової картки?
* Ви ніколи не поставляються особистої інформації через Інтернет?
* Чи підтримуєте ви свій номер соціального страхування у вашому гаманці?
* Отриману пошту в ваш особистий поштову скриньку?

Якщо ви відповіли «так» на будь-який з цих питань (до речі, є сотні питань, так само, як це, що я можу додати до списку), то ви можете бути потенційною метою крадіжки особистих даних.

Якщо ви читали одного боку, і другій частині цієї серії, ви бачили деякі основні кроки чи запобіжні заходи можна вжити, щоб допомогти зупинити крадіжки особистих даних. Ви також бачили, що фінансові наслідки крадіжки особистих даних може надати на вас, не кажучи вже про кількість часу, крадіжки особистих даних може коштувати вам. Сподіваюся, ви зрозумієте, що ви повинні ставитися до вашої особистості так само, як поводитися зі своїми іншими великими активами (будинок, автомобіль, життя) і шукати хороше “страховий поліс”.

Справа в тому, що люди, які дивляться, щоб вкрасти ідентичності, незліченна безліч кроків вперед будь-якому “крадіжки особистих даних програм” доступні. Ви, безсумнівно, чули незліченні рекламні для різних рішень, крадіжки особистих даних. Ці рішення, як правило, видають себе за зупинку крадіжки особистих даних. Дрібним шрифтом, проте, дозволяє дізнатися, що жодна система не є ефективною на 100%. Більшість рішень включати розміщення “заморозити” на ваш кредитний рахунок (який є те, що ви могли б зробити собі безкоштовно). Більше того, переважна більшість цих рішень справу тільки з крадіжки особистих даних, пов’язаних з “фінанси”.

Як ви вже, сподіваюся, дізналися до теперішнього часу, крадіжки особистих даних включає в себе більше, ніж просто фінансовий крадіжки особистих даних. Найбільш рекламовані рішення нічого не роблять, щоб допомогти з іншими формами розкрадання особистих даних. Приміщення за ці рішення для них, щоб просто припинити крадіжки особистих даних. Знову ж, жодне рішення не може гарантувати цього. Якби я був проектувати розв’язку крадіжки особистих даних Є кілька речей, які я хотів би мати.

* Ідентичності моніторингу (кредитний моніторинг, моніторинг соціальних числа безпекою, водійські права моніторинг)
* Виділений спеціаліст відновлення ідентичності
*, Яке бере відновлення з моїх рук

У двох словах, я хочу служби, яка буде стежити за всім, що стосується моєї особистості і попередити мене, коли відбувається щось підозріле. Якщо ми встановимо, що хтось вкрав мою особистість, або намагається вкрасти мою особистість, то я просто кажу “йдуть, отримують їх і зателефонуйте мені, коли ви зробили”.

На жаль, після розгляду незліченна безліч рішень крадіжки особистих даних, здається, що більшість рішень пропонуємо бинти. Я знайшов два рішення, які найкращим чином відповідає моїм критеріям для вирішення крадіжки особистих даних:

1. idwatchdog
2. крадіжки особистих даних щит

У той час як обидва рішення діяти таким же чином, я схиляюся більше до Щит крадіжки особистих даних. Основною причиною цього є подібно до того, як я вибираю будь-який інший постачальник страхування. Я дивлюся на послужний список. Identity Theft Щит-рішення з Kroll, Inc Kroll є провідною фірмою з управління ризиками на планеті. Насправді, вони є компанії, яка була використана для відстеження фінансових звітах Саддама Хусейна. Рішення на ринку передплачених юридичні послуги. Хоча Є багато людей, які дивляться на Передплачена Юридичні, якщо ви робите ваші дослідження, ви побачите, що вони були в бізнесі понад 30 років.

Захисту вашої особистості повинна бути головним завданням. Загроза реальна. Є кроки, які можна зробити, щоб знизити вплив, але ви повинні серйозно розглянути питання про придбання страхового поліса для вашої особистості.