Захист конфіденційних даних – страхування для вашої особистості, частина друга

Identity Theft є відносно новим явищем. На жаль, це нове явище також високо неправильно зрозумілі широкою громадськістю. У першій частині нашої серії про Identity Protection Крадіжка, ви дізналися високого рівня факти про крадіжку особистих даних і деякі різні запобіжні заходи можна вжити для захисту вашої особистості. У той час як перша частина дає кілька практичних порад, щоб знизити вплив крадіжки особистих даних, Ви повинні спочатку отримати краще розуміння того, що крадіжки особистих даних насправді тягне за собою.

крадіжки особистих даних – це не тільки фінансова

На жаль, більшість людей вважають, крадіжки особистих даних тільки про “Фінансовий” шахрайства. Справа в тому, “фінансові махінації” припадає близько 30% – 40% всіх крадіжки особистих даних. Хоча цей вид крадіжки ID є найбільш очевидним, це також найпростіший, щоб виявити і виправити. Більшість фінансових установ (банків і провайдерів кредитних карт) мають системи для виявлення шахрайської активності на рахунку людини. Ці ж установи зазвичай мають “відшкодування” планує в місце, щоб повернутися будь-які засоби, взяті з або у дебет рахунків своїх клієнтів. Існують обмеження і час обмеження, що накладаються на цих «відшкодування», тому вкрай важливо, ви читали політику свого фінансової установи, як вони ставляться до шахрайської діяльності.

У той час як ви знаєте, про крадіжку особистих даних у зв’язку з фінансовим шахрайством, ви повинні також розуміти, що більшість крадіжки особистих даних включає в себе крадіжку щось інше, ніж фінансових махінаціях. Давайте подивимося на розрив вниз нефінансових форм крадіжки особистих даних:

* Посвідчення водія
* Зайнятість
* Уряд
* Медичні (найбільш швидко зростаючий сегмент)

Звичайно, ви могли б потенційно зламати крадіжки особистих даних на безліч більш сегментів і категорій, для наших цілей ми зосередимося на цих основних категорій.

які стали жертвами?

За даними недавнього дослідження, налічувалося близько 10 млн жертвами крадіжки особистих даних в 2008 році. Як і слід було очікувати, домогосподарства з більш високими доходами в два рази частіше стають жертвами крадіжки особистих даних, як сім’ї з низьким рівнем доходу. Що може бути несподіваним є те, що ті домогосподарства вважаються “високим доходом” було доходів населення в розмірі $ 70000 і вище (тобто тільки чоловік і дружина заробляє $ 35 тис. кожен).

Відкриття та відновлення

Один з тривожних фактів про крадіжку особистих даних є те, що 38-48% людей, виявити крадіжку протягом трьох місяців і що приблизно 18% жертв не виявити крадіжку до 4 або більше років не пройшло. У той час як крадіжки особистих даних мають доступ до передових технологій і систем, щоб вкрасти нашу самобутність, є подібні технології та системи, для громадськості, щоб виявити ці крадіжок. Проблема в тому, широка громадськість не поспішала прийняти ці стратегії (вона не зі мною синдром).

Як занепокоєння, так як попередня статистика, найбільш важливої ​​статистики справу з відновлення своєї ідентичності. Середня жертвою Крадіжка (по 2004 дослідження) витрачає 330 годин ремонт збиток, заподіяний крадіжкою. Переважна більшість жертв витратити від 3 місяців до 1 року. Як ми всі знаємо, час дорогий. Справа в тому, фактичні грошові втрати в результаті крадіжки особистих даних становить всього близько $ 1200. Реальна вартість крадіжки особистих даних в час відновлення від крадіжки. Математика проста, візьміть свою погодинну ставку заробітної плати і помножити на час відновлення вашого ID (наприклад, людина, що складе $ 30 тис. на рік заробляє близько $ 14,42 на годину / помножене на 330 годин (в середньому) становить $ 4758).

Сподіваємося, ця стаття дала вам уявлення про типи крадіжки особистих даних, а також вартість (и), пов’язаний з крадіжкою. У поєднанні з знання, отримані в першій частині цієї серії, Ви повинні тепер бути готові визначити, потрібно шукати “Страхування” і що “Страховий план”, тим краще.