Захист від шахраїв страхування автомобіля

З тих пір спостерігається Страхування автомобіля в існуванні, були опортуністи намагаються свою удачу в фінансової вигоди. Там, здається, не буде кінця людей, які намагаються обдурити систему і здійснити страхове шахрайство шляхом подання неправдивих тверджень.

Ці прийоми шахрайства входять в широкий діапазон форм і розмірів. Ви можете думати, це те, що не впливатиме на вас, але це не так. Існує один вид автомобіля страхове шахрайство, яке не впливатиме на вас, і що це організована крадіжка, де власник автомобіля організовує для їх транспортного засобу, які будуть вкрадені, так що вони мають право на повернення від страхової. На жаль, деякі шахраї створили зіткнення автомобіля так, що вони мають право на повернення від страхової. Це ті, що ви повинні звернути увагу.

У багатьох випадках ці ошуканці буде здаватися, бути доброзичливим і примирливим. Що може статися, що вони могли розірватися раптово і навмисно перед вами. Вони, як правило, спробувати і зробити, як ніби їх раптовому припиненні запобігли великі аварії відбуваються. Деякі з цих шахраїв буде в змові з авторемонтні майстерні, які писатимуть рахунків-фактур для більш високих витрат на ремонт, а потім обидві сторони можуть кишеню частину грошей з отриманих страхових претензій. Є навіть люди, які роблять гроші на фальсифікованих претензій травми.

Важливо, що ви знаєте цього виду шахрайства, для того, щоб захистити себе і свого автомобіля. Претензії на страхування може підняти вашу премію, і може заподіяти вам багато неприємностей, і навіть травми! Є способи, щоб захистити себе від цих шахраїв. Багато хто з цих людей будуть спостерігати за водіння своїх жертв для того, щоб з’ясувати спосіб, щоб привести до аварії. Якщо ви коли-небудь помічали, що автомобіль був після вас на деякий час, зняти реєстраційний номер і повідомити про це в поліцію.

Якщо ви потрапили в кліщі буфера або нещасного випадку, яким би нешкідливим, не забуваючи зняти правильні деталі. Вони були б реєстраційний номер автомобіля, імена, контактні дані та номери страхового поліса будь-якого залучених людей. Це час, при збереженні одноразовий фотоапарат у вашому автомобілі може виявитися дуже до речі. Це пов’язано з тим, що ви можете взяти стільки знімків, скільки можливо сцени аварій і пошкоджень на обох автомобілях. Це може допомогти в подальшому, якщо шахраї намагалися завдати більшої шкоди на їх транспортних засобах після аварії. Інший превентивним заходом ви можете взяти на місці ДТП є подзвонити цьому свою страхову компанію. Вони, як правило відправити слідчого або представника, щоб робити нотатки місця події.

Це може бути дуже тривожне запитання, щоб думати, але якщо ви завжди пильним і усвідомленим на дорогах, і підтримувати безпечну дистанцію під час руху ви повинні бути в порядку. В даний час більшість страхових компаній дуже строго і ретельно в процесі їх претензії, але з фінансовою відчаєм, ці люди завжди намагаються знайти способи, щоб прослизнути під радаром.