Захистіть свій бізнес з hirednon належить авто страхування

Для багатьох малих підприємств, “The Office” це там, де робота. І це, звичайно, вимагає подорожі – часто на машині. Якщо ви і ваші співробітники ведете свій власний транспортних засобів, у вашої компанії є службові автомобілі, або ви орендуєте автомобіль, щоб рухатися, знаючи, які комерційні Автострахування вам треба захистити ваш бізнес може бути складніше.

На додаток до особистого страхування транспортних засобів та оренда страхування автомобіля доступні від агентства з прокату автомобілів, є два інших видів автомобільного страхування ви повинні знати про: найняв автомобіль і не належать покриття авто. Обидва вони можуть бути додані в якості їх схвалення на загальну політику страхування відповідальності.

найняв авто страхування

Коли ви, роботодавець, або один з ваших співробітників в аварію в оренду автомобіль, три різні страхові поліси потенційно можуть вступити в гру. По-перше, власний правової відповідальності власників автотранспортних водія охоплення все ще застосовується, як якщо б він чи вона були за кермом свого власного автомобіля. Так що, якщо це випадковість, працівник несе персональну відповідальність за травми і матеріальний збиток іншим сторонам.

Водій може також найняли автомобіль фізичного пошкодження покриття, як частина його або її власний особистий страховий поліс авто, який охоплюватиме будь-які фізичні ушкодження прокатного автомобіля. Однак будьте обережні, так як деякі «всеосяжної» і найбільш «обмежені» особистого страхування авто не включають найняв автомобіль охоплення.
По-друге, є фізичні ушкодження агентство з прокату автомобіля охоплення та страхування відповідальності, що вам пропонують на час оренди.

І, по-третє, там найняв автомобіль покриття – додаткове освітлення, що або добавок або замінює страхуванні відповідальності агентства з прокату автомобілів, захищаючи вашу компанію в разі судового процесу в результаті нещасного випадку.

Оскільки орендував авто страхування покриває тільки відповідальність перед вашою компанією – не фізичне ушкодження – це завжди гарна ідея, щоб переконатися, що водій найняв автомобіль фізичної пошкодження покриття, як частина його або її власної політики, або для покупки фізичного пошкодження покриття прокату щоразу, коли ви або працівник здає в оренду автомобіль.

що не належать авто страхування

Якщо ви і ваші співробітники зазвичай це диск для ділових цілей використання особистого автотранспорту, ви хочете знати про що не належать авто охоплення. Цей вид страхування захищає вашу компанію від судових позовів, які можуть виникнути, коли один з ваших співробітників має автомобільну аварію під час водіння особистого автомобіля у справах компанії.

Як з найманими авто охоплення, страхування цивільної відповідальності водія і раніше застосовується, якщо водій сам подав до суду, і особисті авто водія матеріального збитку страхування повинне покривати будь-які фізичні ушкодження в результаті нещасного випадку. Що котрі належать авто охоплення робить, захистити свій бізнес, якщо інша сторона, що беруть участь в аварії вирішує подати до суду на Вашу компанію.

чи потрібно мені це?

Щоб захистити себе від будь-якої відповідальності в результаті автомобільної аварії викликані або один з ваших співробітників під час роботи над проектом клієнта, деякі клієнти можуть зажадати вашого бізнесу для виконання покриття автоцивільної відповідальності. Як правило, таке покриття потрібно в контрактах з мов, таких як: «Контрактор веде тілесних ушкоджень, псування майна і автомобільної договірних страхування цивільної відповідальності для власності, найняті і не належать автомобілів з комбінованим єдиний ліміт відповідальності по кожному аварії не менш ніж $ 1 млн “.

Але навіть якщо ваші клієнти не вимагають цього, найняв і не належать авто охоплення може бути розумним інвестицій. Якщо співробітник вашої компанії автомобільної аварії в своєму транспортному засобі або на орендованому автомобілі, а на бізнес компанії, і їх особистого страхування недостатньо для покриття рекламацій, ваша компанія може нести відповідальність за надлишковій кількості. І, звичайно, завжди є ризик того, що компанія сама буде позов.

У той час як вартість цих видів вимог може бути дуже високою, вартість захисту вашого бізнесу проти них з найманими та / або не належать авто страхування є дуже низьким – як правило, менше, ніж $ 150 на рік.