Запитання та відповіді по страхуванню покупки

Питання: Чи повинен я мати страховий поліс з моїм автомобілем?

: Майже всі держави зробити його обов’язковим для власника автомобіля, щоб мати страховий поліс з його автомобіля в якості доказу фінансової відповідальності у випадку, якщо є пошкодження або травми доставлені третіх осіб, перебуваючи в дорозі. Не маючи достатнього страхового покриття (нижче, ніж у державних мінімальних) є незаконним і може призвести до істотного штрафу, підвіска ліцензії і навіть час в ув’язненні. Це відноситься тільки до відповідальності частину вашого страхового поліса, як і інші типи покриття є строго обов’язковими.

Питання: Чи повинен я придбати страховку до покупки нового автомобіля?

A: У випадку, якщо Ви купуєте ваш перший автомобіль, ви повинні обов’язково купити страховку першого, в іншому випадку ви не зможете керувати ним з магазину дилера. Більше того, якщо ви використовуєте авто в кредит для фінансування покупки, ваш кредитор зробить це жорстка умова придбати конкретні страхування для того, щоб отримати гроші, вам потрібно.

У разі, якщо у вас вже є автомобіль і хочете, щоб замінити його на новий, ви повинні повідомити своєму страхову компанію про це і отримати нові тарифи на автомобілі марки і моделі ви хочете придбати. Ви, як правило, від 2 до 4 тижнів, щоб зв’язатися з постачальником про купівлю, залежно від компанії.

У разі, якщо Ви купуєте ще один транспортний засіб і хочете включити його в поточну політику, правила варіюються від компанії до компанії. Як правило, компанії вимагають повідомлення протягом 30 днів, після чого вони будуть інформувати вас про затвердження (або не затвердження).

Питання: Як отримати дешеві ставки страхування авто?

A: Перш за все, біля магазину, щоб подивитися, що різні постачальники на ринку можуть запропонувати. Ви помітите, що різні компанії встановлені різні ставки для того ж автомобіля та суми страхування. Це тому, що конкуренція, різні історії претензій та класифікації транспортних засобів та водіїв. Тому переконайтеся, що отримаєте стільки лапки, як ви можете в першу чергу і вибрати найбільш конкурентній політиці від того, що вам пропонуються.

Ви також можете купити страховий чистих автомобілів, якщо ви шукаєте для нового автомобіля на даний момент. Зверніться до постачальника чи страховий агент, які автомобілі, як правило, отримати більш низькі ставки. Спортивні автомобілі, продуктивності транспортних засобів, позашляховики, кабріолети і розкішних автомобілів, як правило, дорожчі, щоб застрахувати. Залишайтеся з автомобілів середнього класу, які мають високу безпеку та рейтинг надійності.

Ви також можете збільшити ваші франшизи, однак це ризиковано техніку. За рахунок збільшення вашої франшизи ви збільшуєте кількість грошей, які ви повинні будете заплатити до охоплення політики ногами дюйма Наприклад, якщо у вас є франшиза в $ 1000, то ви повинні будете заплатити за будь-який збиток, нижче цієї суми з власної кишені . Тому переконайтеся, що вибрати франшизу ви можете собі дозволити.

Q: Як я можу отримати дешеве страхування автомобілів для мого підлітка?

: Перш за все, не треба поспішати, щоб отримати страховку для вашого підлітка, поки він чи вона все ще переживає процес навчання водіння автомобіля. Зачекайте, поки ваш підліток водій не отримує постійну ліцензію, а потім ви можете подивитися на авто страхування.

По-друге, подивитися, якщо ваш підліток має право на хорошу знижку класів, яка поширюється на студентів з середнім числом B і вище. Більшість страхових компаній пропонують такі знижки.

По-третє, задуматися про придбання менш дорогим, старий автомобіль для підлітків, що забезпечить більш низькі ставки страхування на початковому етапі.

І не забувайте, що ваша дитина повинна підтримувати запис чистого водія для того, щоб зберегти ці ставки на низькому рівні.