Запитання та відповіді Як Сенат реформи охорони здоров’я впливу планів медичного страхування

Сенат демократи нещодавно оголосили, що вони досягли компромісу щодо реформи охорони здоров’я. Нова пропозиція, як видається виключити можливість бігу уряду суспільний вибір, щоб конкурувати з іншими планами медичного страхування. Тим не менш, існує кілька варіантів помірні і ліберальні демократи домовилися про. Вони включають дозволяють людям купувати приватні плани медичного страхування через федеральну програму, яка погоджує тарифи для федеральних службовців, а також дозволить тим, у віці 55 купити в Medicare. Як ці пропозиції впливає на вас?

Q: Я у віці до 55 років, і не мають спонсорованих роботодавцем медичного страхування. Буде премії стали дешевше?
A: Швидше за все, плани медичного страхування буде дешевше. Це буде в результаті зростання конкуренції на ринку, в тому числі обмін медичної страховки, яка пропонує субсидій тим нижче певного рівня доходу. Існуючі варіанти покриття буде приєдналися два некомерційних планів у віданні Управління з управління персоналом, але все ще у веденні приватних страхових компаній. Купівельна спроможність, імовірно, збільшиться, що робить медичну страховку дешевше, так як вартість поширюється серед більшої кількості людей, ніж з нормальним індивідуальних планів медичного страхування. Хоча кожна держава відповідає за функціонування страхової ринки, дві національні плани будуть доступні для захисту від можливості того, що деякі держави не так добре регульованою, як інші. Недоліком є ​​те, що за цим сценарієм, ставки будуть трохи менш конкурентоспроможними, ніж вони були б з громадським варіантом на картинці.

Питання: Недавно я втратила роботу, і я у віці від 55 до 64 років. Медичне страхування є важко знайти, і я просто чекаю, щоб отримати право на Medicare і сподіваюся, що я не хворіють до цього. Що я повинен робити?
: Гарна новина! На жаль, ця демографічна серйозно постраждав під час цього спаду. Деякі знаходять, що це важко влаштуватися на роботу, знову після звільнення. Коли справа доходить до планів медичного страхування, багато з них вже існуючих умов, які заважають їм підписавшись на плани багатьох приватних страховиків. Ті, які приймають їх, часто дуже дорогі і пропонують менше вигоди. Тепер сенат дозволяє людей середнього віку, щоб купити в програму Medicare федерального уряду. Вони будуть мати можливість придбати покриття, яке в іншому випадку було б доступне або не доступно. Medicare дійсно є деякі проблеми платоспроможності, але можливі негативні наслідки додавши близько трьох мільйонів людей к рулони можуть бути пом’якшені тим, що вони будуть платити внески до нього. Їх премії буде нижче – і вони будуть, швидше за все, отримати освітлення – коли вони знаходяться у великий басейн групи.

Питання: Яка реакція громадськості по відношенню до цих ідей? Що медичних працівників, таких як лікарі, думати про ці стратегій?
: Загалом, пропозиції Комітету Сенату отримують більше підтримки, ніж попередні версії законопроекту про реформу охорони здоров’я. Суспільний вибір був убитий в чому завдяки voiciferous опозицію частини громадськості, ряду політиків обох сторін, і промисловими групами лобіювання. Ці пропозиції, які тягнуть за собою більш державного регулювання та участі, але залишити приватного медичного страхування планує основному недоторканими, дозволили деяким цього гніву, щоб охолодитися. Деякі ліберали розчаровані в рахунок, вони вірять не йде досить далеко, щоб вирішити кризу охорони здоров’я, але, здається, приходить у себе в ці плани. Найголовніше, ці зміни збільшують шанси проходу; прихильники реформи вважають недосконалим законопроект переважніше збереження статус-кво. Лікарень та лікарів, з іншого боку, не так підтримують: вони особливо хитрий Medicare бай-іншому реченні, так як Medicare має свідомо низькі ціни відшкодування за послуги.

Питання: Яка ймовірність того, що це дійсно буде працювати, у зниженні вартості планів медичного страхування, при страхуванні більше американців?
: Шанси на успіх компромісу Сенату щодо яскравим, але думки неоднозначні. Згідно прихильникам, система охорони здоров’я побачимо економію за рахунок конкурентного тиску, переговори нижчі ставки, і більш низькі прибутки з національними планами медичного страхування – що приватні доведеться відповідати для того, щоб конкурувати на ринку. Medicare є менш дорогим, багато в чому завдяки своєму більш низькі адміністративні витрати і невеликі пухлини. Незважаючи на ці прогнози, противники налаштовані скептично. Вони вказують, що існуючі плани для федеральних службовців під керівництвом Бюро управління персоналом бачили їх премій збільшиться майже на 9% у порівнянні з минулим роком, і що нові національні плани медичного страхування може в кінцевому підсумку додавши витрати за рахунок дублювання медичного страхування вже запропонував в окремих державах. Крім того, мало кому відомо, що велика частина приватних компаній медичного страхування є некомерційними; незважаючи на це, їх вартість все ще висока і передаються на споживачів.