Закон і практика перестрахування

Приватні особи і компанії, які продаються і купуються перестрахування завжди була дуже розслабленою при отриманні фактичних контрактів підготовлений, погоджений і підписаний. У 1994 році на пленарному засіданні Комітету Національної асоціації страхових комісарів прийняв поправки, які тепер відомі як “Дев’ять місяців правило”. До правило, було висловлено побоювання у відношенні сторін договорів перестрахування були реконструкцію покриття умов угоди, який був узгоджений раніше. Це було зроблено після того, як збитки, щоб вони могли взяти кредит на перестрахувальні операції, які беруть участь практично без ризику. Тепер з новим правило, ці операції регулюються і операції будуть враховуватися у всіх фінансових звітах. Дев’ять місяців правило говорить, що договір повинен бути підписаний протягом дев’яти місяців або угодою отримає ретроспективний метод обліку. Це може вплинути на фінансову звітність страховика.

У разі Silverstein в 2001 році, сторони, залучені не погоджуватися на контракт до втрати сталися. Такого роду питання були, що виникають протягом багатьох років. Це був яскравий приклад страхування пов’язує. Справа привернула увагу громадськості і регулюючих органів, і вони швидко зрозуміли, як страхування і перестрахування промисловості практикував менше сучасних ділових людей. Результатом випадку Silverstein був розслідування Еліот Спітцер, генеральний прокурор Нью-Йорка. Спітцер виявив, що більшість компаній в галузі не буде підписувати контракт до майже 9 місяців після дати початку. Це викликало поштовх для регулювання, коли контракти повинні бути підписані.

Ті ж самі питання, що виникають в Лондоні. У 2002 році Управлінням з фінансових послуг кидала виклик страхової галузі Великобританії. Промисловості було досягнення контракт визначеністю кінця 2006 року. Якщо ця проблема не була досягнута, не було б втручання, яке може призвести до ризику операційних витрат та інших зборів капіталу. Договір визначеність потрібна, оскільки вона дозволить звести до мінімуму будь-які ризики. Без впевненості, страховики б невизначеність щодо їх впливу. Якщо договір впевненості не було досягнуто, не було б необхідності нормативного інтерес. В даний час на ринку в Лондоні добре на їхньому шляху до досягнення мети.

Цей контракт упевненістю повинні звернутися в перестрахового ринку США, а також. Прикладом потреба в визначеності очевидна, коли людина погодився на роботу з перестрахувальної компанією. У перший день йому сказали, працювати на купі контрактів. При перегляді контрактів, співробітник наткнувся контрактом від Вересень 1988 року. У той же контракт був дату початку строку січня 1977! Оскільки його кар’єра прогресувала, компанія почала використовувати розміщенню промахи. Вони були написані договори, хоча і не повний, які були юридично обов’язковими. Повний контракт буде складено пізніше. Хоча це не може бути як контракт, це ж. Все, що поміщається в письмовій формі, яка показує наміри сторін-розглядатися як контракт. Промахи були простий спосіб, щоб уникнути завершення істинний контракту. Незважаючи на те, квитанції були юридично обов’язковими, вони часто не включають в себе всю інформацію.

Є багато проблем, які виникають при спробі отримати контракт визначеності. Переговорний процес розміщення і подовжується, коли існує необхідність вести переговори положення інших, що фінансові умови контракту. Якщо речі зайняти більше часу, це може викликати деякі брокери ведмежу послугу своїм клієнтам, не зумівши розмістити охоплення дати початку. Це не рідкість для дискусій, щоб продовжитися аж до дати початку.

Було висловлено припущення, що використання стандартного тексту бути реалізовані. Це дозволить швидше аналізу формулювання договору. Хоча це звучить прийнятно, то можуть виникнути проблеми, тому що кожна кришка відрізняється, тому стандартні формулювання, не буде ефективним у будь-якій ситуації. Питання про те, перестрахування міг вмістити змін залишилися. Промисловості вже сильно регулюється. Змін, необхідних є однією які можуть вплинути, як компанії ведуть свій бізнес. Це зміна відбулася тільки завдяки керівної ролі вищого керівництва.

Коли дев’ять місяців було введено правило, було багато опору. Підрядники та андеррайтерів сказав, що це було неможливо зробити. Незважаючи на опір, вона була досягнута. В даний час вся документація погоджується, розроблений і підписаний протягом дев’ятимісячного періоду часу. Єдина причина, це зміна було досягнуто, тому що це повинно було бути. Там не було ніякої можливості галузі може продовжувати робити речі по-старому.