Закон зміни і, на цей раз, захищає працівників

Вашингтон любить скорочень, коли справа доходить до законотворчості і цей новий закон не є винятком. Це генетична інформація Nondiscrimination Закону (GINA) і бачить у листопаді цього року він, нарешті, набув чинності. Тому що вона впливає як роботодавців, так і страхової галузі, це була наполегливою змін і тільки підписаний в закон в минулому році. Тепер вона повинна запобігти вас від явної дискримінації. На жаль, це не виключає дискримінацію з боку бекдор засобів. Якщо роботодавець підслуховує ти говориш в охолоджувач води або регулярно обстежує місцевих новин, включаючи некрологи, це законно, щоб використовувати цю інформацію. Але, в цілому, ви повинні знайти деякі поліпшення. Вона охоплює дві різні ситуації з тим же типом результату. По-перше, він забороняє роботодавцям прошу вас пройти генетичний тест або зробити генетичну інформацію основі прийняття рішення, щоб найняти, сприяти або звільнити вас. По-друге, він забороняє страховиків від тестування або потребують генетичну інформацію про вас або вашої сім’ї у прийнятті рішення, щоб запропонувати вам покриття, у встановленні ставка премії і рівень франшизи, або продовжити кришку.

Давайте бути абсолютно ясно. Закон не все одно, хто просить інформацію, якщо вона буде використовуватися для будь-якої мети, запитувана є незаконним. Якщо це станеться з вами в одному з інтерв’ю, вона може являти собою дилему. Якщо ви цитуєте закон і відмовитися від відповіді, інтерв’юер може думаєте, що ви порушник яким є що приховувати, а не найняти вас. Те, що ви можете подати скаргу до місцевого Департамент праці та відчувати задоволення в тому, щоб громадянське покарання, це не замінює пропозицію про роботу в ці важкі економічні часи. Спокуса відповідь буде сильним. Але коли справа доходить до страхових компаній, ви повинні встати і відстоювати свої права. Якщо страховик не усувається, доповідь департаменту Вашої держави страхування. Це дозволить поставити страховики ризикують втратити свої ліцензії продавати поліси у вашому штаті. Це великою палицею махати на захист ваших прав. Що ще більш важливо, Департамент можете замовити страховиків запропонувати Вам страхування на регулярних умовах, які захищають вас. Як тільки працюють, це так само важливо, щоб залишатися напоготові. Оператори планах групи здоров’я як відомо, пропонують стимули, такі як більш низькі премії працівникам, відповісти на ряд питань, включаючи питання про їх сімейної історії хвороби. Очевидно, що страховики хочуть знати, якщо існує ризик серйозних захворювань, як рак. Ви могли б бути в більшій небезпеці, якщо є історія раку у вашій родині. Кожен повинен відмовитися відповідати.

Причиною закон має важливе значення. Генетичні тести стають все більш важливими у діагностиці та прийнятті рішення про кращих лікування медичними проблемами. Занадто багато пацієнтів відмовляються ці випробування, бо боялися дискримінації, якщо їх роботодавці або медичні страхові компанії дізнаються про результати. Медична професія рішуче підтримав ці зміни в сфері зайнятості і страховому праву. Лікарі хочуть, щоб мати можливість поставити точний діагноз що означає використання кращих доступних тестів. За допомогою цього закону на місці, ваші права повинні бути захищені. Якщо ви розглядаєте зміни страховика, пам’ятайте, що ви не можете зазнавати дискримінації, коли компанії дають вам котирування медичного страхування. Вони завжди повинні бути в змозі довести їх котирування близькі до середніх для людей вашого віку, статі та загального соціального фону. Якщо ви думаєте, що ви стали жертвою, скаржитися.