Загальна статистика про критичні охоплює хвороба.

У той час як шанси прожити критичного захворювання збільшується, шанси бути порушені критичного захворювання можуть залишатися неминучим. Люди у Великобританії можуть безперервно страждають від раку, інсульт, інфаркт, розсіяний склероз та інші. Критичних захворювань, таких як рак часто зустрічається у жінок в той час як серцевий напад проявляється як може бути основним критичного захворювання, вражає чоловіків. Ось деякі статистичні дані, які можуть пролити світло на об’єкт.

За даними фонду Cancer Research, один з трьох осіб, що проживають у Великобританії, можуть страждати від критичних захворювань, таких як рак в якийсь момент їхнього життя. Якщо ми подивимося на цю ж статистику в більшому масштабі, число людей, які страждають від раку може бути вельми підвищених. Наприклад, близько 33 чоловік з 100, можуть страждати від цього критичного захворювання. Крім того, згідно Британського фонду серця щороку близько 300 000 чоловік можуть заразитися критичних захворювань, таких як серцевий напад. З них близько 150 000 людей постраждали б від цього критичного захворювання в перший раз. Крім того, близько половини всіх інфарктів може бути смертельним.

Крім того, згідно з царським фонду ракових досліджень, з жінок з діагнозом критичних захворювань, як рак молочної залози, близько 62 відсотків може вижити протягом 5 років і більше. Згідно Американської асоціації серця, 1999 серця та інсульту, в 10 років, тобто в період з 1986 по 1996 рік смертність, пов’язані з серцевими нападами, можливо, впали на 25 відсотків, а близько 15 відсотків побої. Як зазначив Американської асоціації серця, інсультів результати класифікації, 1998, майже менше 10 відсотків критичних захворювань, таких як інсульт призводить до летального результату. За даними Американського товариства раку, 1999 факти і цифри, виживаність для критичних захворювань, як рак в даний час може бути на 50 відсотків вище, ніж у 1950 році. На додаток до, відповідно до Національним центром статистики охорони здоров’я, можливість вижити критичного захворювання у віці до 65 в два рази більше, ніж помирає.

Більш фігури з Strokes асоціації показують, що близько 100 000 чоловік в Англії та Уельсі страждають від критичних захворювань, як інсульт щороку. З них близько 8000 пацієнтів може бути у віці до 55. Крім того, близько 30 тисяч людей, які страждають від інсульту може померти протягом 12 місяців втручання. Інший 30000 чоловік, може залишитися з довгостроковою інвалідності у зв’язку з цієї критичної хвороби. Крім того, згідно з дослідженням раку кампанії більше 30 000 чоловік у Великобританії може бути діагностована з раком молочної залози.

Страждаючи від критичного захворювання іноді може змінити своє життя повністю. У той час як пацієнт перебуває в лікарні, прагнучи вижити, потрібні гроші для подальшого лікування. Наприклад, щоб виконати основні трансплантації органів значну суму грошей, можуть бути необхідні. Критичні страхування хвороби, можливо, відповідь, як це може забезпечити достатньо грошей, щоб зробити інтервенцію такого масштабу. Критичні виплат хвороби, можна замінити втрату доходу в деяких випадках, а також зробити необхідні зміни в свій спосіб життя у разі інвалідності. Перевага критично страхування хвороби може бути ефективним, як він може діяти як певний спосіб захисту майбутньої хтось.