Життєвий цикл …

Коли ви обговорюєте страхування життя з вашим клієнтом, використовуйте ілюстрації кривої Белла допомогти їй візуально зрозуміти концепцію життєвого циклу і як він ставиться в мінливій потреби в страхуванні життя. Необхідність страхування, а також на користь суми повинні збільшуватися або зменшуватися – як форма кривої нормального розподілу – як потенційний дохід Вашого клієнта і обов’язки збільшення або зменшення. Це дає Агенти можливість продажу додаткових продуктів існуючим клієнтам протягом всього їхнього життя.

Люди забезпечити страхування життя з двох основних причин:
• Для оплати остаточних витрат, так що їх сім’ї не обтяжений під час смерті
• Щоб замінити втрачені доходи у разі несподіваної смерті

Але це насправді не тільки причин для покупки страхування життя. Інші:
• Щоб погасити іпотечний так сім’ї не втратять свої будинки у зв’язку з втратою доходу годувальника
• Для фінансування вищої освіти дитиною, якщо сім’я втрачає доходи годувальника

Незалежно від того, чому вони купують його, кінцевий результат той же – страхування життя платить певну суми допомоги у разі смерті страхувальника. Коли він купує політику, клієнт може вибрати розмір допомоги, який підходить саме для своєї сім’ї відповідно до його індивідуальними потребами та обставинами, іншими словами, де він знаходиться всередині життєвого циклу.

Існують дві основні категорії зі страхування життя – все життя і термін життя. Все життя забезпечує покриття на все життя і будує коштів і вартість кредиту, оскільки він платить свої внески. Премії не збільшується, але все життя, як правило, дорожче, тому що охоплення триває все життя. Вона забезпечує найбільш ефективну комплексну захист своєї родини, однак, і охоплює остаточні витрати.

Термін життя забезпечує покриття тільки на обмежений період часу. Після закінчення цього терміну, як правило платить страхувальник збільшення премій зберегти охоплення. Термін життя, однак, як правило, дешевше, ніж все життя і підходить для всіх тих, з обмеженими фінансовими ресурсами, які хочуть або покриття тільки протягом обмеженого періоду часу.

З того дня, ваші перспективи народився він розробив необхідність остаточної страховки. Але, страхування життя є не те, що він свідомо розглядається для наступних кількох десятиліть той час як ростуть. Коли він став дорослим, однак, що ймовірно, змінився, коли він ударив нові віхи протягом життєвого циклу. Чи є він одружений? Чи є у нього діти? Чи має він власний будинок? Чи є у нього хтось залежить від його доходу? Якщо він відповідає: “Так,” на будь-який з цих питань, необхідність страхування життя різко зростає. Зрештою, життя може змінитися в одну мить! Ваш клієнт повинен бути готовий!

Чи буде його смерть і втрату своїх доходів негативно позначитися на тих, хто покладається на Нього фінансово? Ви тримаєте парі, це буде! Маючи відповідні Покриття Life створений допоможе піклуватися про свою сім’ю матеріально. Додавання терміна політика щодо всієї політики життя також може допомогти, якщо страхувальник помирає під час піку заробляти років, коли він накопичення активів і боргів.

Як ваш клієнт наближається вихід на пенсію, необхідність термін виснажується страхування. До того часу він, швидше за все накопичив достатньо грошей, щоб жити і його діти не є фінансово залежить від нього. До виходу на пенсію до кінця життя, ваш клієнт зазвичай не вимагає терміна охоплення, якщо він має відповідну весь продукт життя в місці, яке допоможе оплатити остаточне витрати.

Що найголовніше в тому, що життя клієнтам покупку Страхування – незалежно від того, де вони знаходяться протягом життєвого циклу! Але, навчання клієнтів на їх мінливі потреби, легко уявити додаткові продукти протягом усього їхнього життя.