Етна і ААП медичного страхування забезпечує полегшення для бебі-бумерів

Для тих, хто наближається до пенсійного віку є новий вид страхування, що вони тепер можуть придбати, що не тільки приймає їх віку до уваги, але вона також бере існуючих умов і хвороб до уваги. Для багатьох людей, які наближаються до цього віку є хороший шанс, що вони, можливо, існуючого стану або захворювання, що вони, можливо, повинні постійно отримувати лікування, оскільки вони старіють. Крім того, навколо цього віку, коли люди починають приймати ліки для того, щоб тримати себе здоровим, такі як ліки для загальних умов, таких як діабет, який не є серйозним захворюванням, але вона потребує негайного лікування. Цей новий вид страхування, спрямована спеціально на ААП членів у віці від 50-64, який є віковій групі, що ця страхова компанія направляє цю нову політику в. Це цілий новий ринок, який Етна і ААП звертаємося до, так як вони розуміють, що “бебі-бумерів” покоління досягає пенсійного віку та необхідність страхування. Для цих «бебі-бумерів» свої поточні роботодавці не можуть пропонувати вигоди для них, коли вони на пенсію, хоча вихід на пенсію є час, коли вони насправді потрібні ці пільги і додаткове освітлення. Це викликає цю вікову групу, щоб купити їх власний охоплення, який часто недоступними без нормального стабільного доходу вони використовуються теж. Для цих людей, вони не можуть мати роботодавця основі охоплення і ще може не бути право на витрати Medicare, які починаються охоплює людей трьох місяців не доживши до 65 років. Це означає, що існує значна кількість людей, які практично не мають покриття в цей час через витрати.

Ще одна цікава особливість пропонованих через Етна і ААП медичне страхування є залежною покриття, що члени сім’ї можуть отримати. Залежні покриття пропонується діти, подружжя, онуки і навіть родичів-утриманців. Це означає, що якщо член, має сина або дочки, що є безробітним вони будуть мати право бути покрита за рахунок цього страхування, який є великим, коли син чи дочка не має роботи або травму і не в змозі забезпечити своє власне страхування.

Є сім різних планів, які учасники зможуть вибрати з цих семи категорій діляться на три різні категорії, які прем’єр Плани PPO, медичні ощадні рахунки-сумісних планів і Preventatives лікарні і плани. У цих планах учасники можуть вибрати різні варіанти, такі як покриття відпускаються за рецептом ліків, госпіталізація або профілактичної допомоги, такі як добре догляд за дитиною і щорічний медичний огляд. Так що є можливість для кожного типу ситуації член шукає. Крім того, для користувачів, які хочуть застрахувати інших людей в якості утриманців є великі варіанти для охоплення для дітей і навіть онуків. Більшість з цих страхових полісів досить недорогі, коли справа доходить до щомісячних премій, які повинні бути виплачені в порівнянні з середньомісячними витратами зі страхування.