Етна страхової компанії інформацію

Етна є компанією, охорони здоров’я, яка пропонує хороший і широкий спектр продуктів, таких, як медичні, стоматологічні та інвалідності плани. Етна є одним з найбільших медичних страхових компаній в США, чиї послуги використовуються підприємствами, організаціями, робітниками і студентами в 50 державах. Це давня компанія вперше прийшла на сцену в 1850 році, протягом якого вулкана в Сицилії, Mt. Етна, була активною. Він був створений як страхова компанія Етна, але став Етна, Inc в 1996 році, після злиття Етна Життя і нещасних компаній та охорони здоров’я США. За останні десять років ця компанія зверталася медичних послуг багатьох організацій. Він поміщається більше уваги своїй діяльності в галузі охорони здоров’я.

Компанія складається охорони здоров’я, страхова група, і Великий Пенсії Case. Департамент охорони здоров’я розглядається широкий спектр медичних планів (медичні, стоматологічні та аптеки вигоди). Більше 15 мільйонів людей є володарями медичного плану Етна. Є більш ніж 13 мільйонів членів стоматологічні. Управління фармації переваги секція має близько 10 мільйонів членів. Сегмент страхова група, яка має 15 мільйонів членів, включає інвалідності та довгострокові продукти медичного страхування. Великий сегмент пенсійної справи включає в себе ряд пенсійних продуктів, хоча їх бізнес не активно сприяти цьому сегменту.

Етна має розгалужену мережу медичних послуг, в тому числі лікарів і медичних носіїв догляд страхування. Клієнтами їх продукції від роботодавців окремих клієнтів. Їхній бізнес також намагається збільшити число своїх членів, просуваючи свої продукти. Вони також мають торгового персоналу, які продають продукти охорони здоров’я. Самостійні брокери та консультанти також продають продукти Етна страхування.

Медичних виробів пропонують роботодавці, які, у свою чергу, представить їх співробітників. Тим не менш, співробітники мають привілей вибирати продукти їх переваги. Таким чином, схема є те, що роботодавці платять суми щомісячних премій співробітників Етна. Премії віднімається автоматично із зарплати працівників. З іншого боку, деякі продукти Страхової групи продаються прямо до співробітників. Ця схема буде, якщо роботодавець не субсидувати страхові внески на ці продукти. Справді, вкриті співробітником можете сплатити відразу до самої компанії.
Етна має свої плюси і мінуси, будучи одним з провідних постачальників медичного страхування в Сполучених Штатах. Він, як і будь-який інший страхової компанії, чий схем і послуг є деякі недоліки. Деякі люди не можуть отримати оптимальну вигоду від обраної ними компанії. Наприклад, більшість з них не забезпечують охоплення материнства, тому вагітним жінкам, можливо, доведеться шукати іншого постачальника послуг страхування. Тим не менш, Етна покриває витрати на ускладнення, які відбуваються під час вагітності. Етна також охоплює дітей протягом першого місяця.

Іншим відомим обмеженням в страховому полісі, пропоновані Етна є його вік обрізання. Вони не забезпечують охоплення для людей 65 років і старше.
Конкурентна вартість страхування і широке висвітлення, однак, складають виявлені недоліки.
Клієнти, з іншого боку, слід враховувати деякі фактори, перш ніж купувати страховий поліс. Ці фактори включають в члени лікарень та лікарів, встановлення компенсаційних виплат, вартості та премії, і охоплення життя максимум.