Етна першої медичної страхової компанії для покриття медичних тендітні діти майже дітей додому

Етна (NYSE: AET) оголосила, що вона буде охоплювати перехід санітарного обслуговування Napervilles Almost Home Діти (колишній тренер Care Center) для своїх членів першою страховою компанією, в штаті Іллінойс, щоб зробити це (див. також Етна).

Співробітники Майже Діти Головна поїздів батьків, чиї важкохворих дітей були виписані з лікарні. Багато хто з цих дітей мають складні потреби, які вимагають ретельного моніторингу та широкий спектр медичних втручань, таких як респіратори, кисневі, усмоктувальні машини, і терапії. Навчитися бути доглядачем може бути непростим завданням, і майже Діти Головна допомагає родинам у затишній домашній обстановці, шляхом надання освіти, впевненість і все, що технічна підготовка сім’ї потребують, перш ніж приймати дитину додому.

Крім того, майже Головна Користувачі Діти співробітників забезпечують тимчасовий догляд на строк до двох тижнів для вихователів. Сім’ї покладаються на комфорті Almost Home Діти установи і персоналу, не турбуючись Theyre чи впоратися з цим завданням. Майже Діти Головна відкритий в 1999 році як перший центр такого роду в країні, він залишається єдиним об’єктом такого роду в штаті Іллінойс.

Без об’єкта такого роду, як правило, мають дітей, щоб довше залишатися в дорогих інтенсивної терапії, додавши, стрес у сім’ї і піддаючи дитину внутрішньолікарняних інфекцій, відповідно до Деборою Grisko, президент і генеральний директор Майже Дитячий будинок.

Були схвильовані, що Етна виявила велику лідерство в страховій галузі і вирішив укласти контракт з нашої установи. Я сподіваюся, що інші страховики будуть слідувати цьому прикладу, сказав Grisko.

Доктор Haydee Muse, старший медичний директор в офісі Aetnas Чикаго, сказав: як ми відвідуємо наших багато постачальників медичних послуг, ми постійно натхнення і мотивацію до роботи, яку вони роблять. Надаючи відмінну підготовку вихователів, в комфортній обстановці, Almost Home Діти зменшує ймовірність повернення дітей до лікарні. Просто те, що таке місце існує, може навіть скоротити час дитина залишається у лікарні, так як лікарі і медсестри знаю Діти наступний крок буде полягати в безпечній, контрольованої догляду.

Мартін Р. Кастро, Aetnas віце-президент із зовнішніх зв’язків для ринку Чикаго, додав об’єкт як майже Діти Головна хороший для дітей та їх сімей, і добре для стримування витрат на охорону здоров’я. У той час, коли ми дивимося на те, як знизити витрати на охорону здоров’я і поліпшення показників здоров’я для всіх, ця інноваційна відносини з Almost Home дітей є безпрограшним для всіх. Ми пишаємося тим, що перший страховик здоров’я прийняти цей важливий крок, і ми закликаємо інших наслідувати наш приклад в інтересах цих тендітних медичної дітей та їх сімей. Про Етна Етна є одним з найбільших диверсифікованих нації охорони здоров’я переваги компаній, що обслуговують приблизно 36,5 мільйона людей з інформацією та ресурсами, щоб допомогти їм приймати більш обгрунтовані рішення про своє здоров’я піклуватися. Етна пропонує широкий спектр традиційних та споживчі спрямованого здоров’я страхових продуктів і супутніх послуг, в тому числі медичні, аптеки, стоматологічні, психічного здоров’я, життя і групи інвалідності плани і медичні можливості управління і охорони здоров’я послуг з управління плани Medicaid. Нашими клієнтами є роботодавець груп, окремих осіб, студентів, неповний робочий день і погодинних робітників, плани в галузі охорони здоров’я, адміністративно-територіальним одиницям, спонсоровані урядом планів, професійних груп і іноземців.