Етна медичного страхування може заощадити ваші гроші на вартість відпускаються за рецептом ліків

Витрати на медичні рахунки і розпорядження можуть бути обурливо, якщо ви не застраховані в страховій компанії, такі як страхування Етна здоров’я. Хоча такі компанії, як Етна, люди розглядаються у трьох основних сегментах охорони здоров’я, стоматологічна допомога, і аптека. Між цими трьома сегментами, Етна медичного страхування охоплює більше 35 мільйонів чоловік у Сполучених Штатах, це в тому числі сімей, окремих осіб, студентів, і літніх людей. Без медичної страховки навіть вартість простий рецепт може стати в тягар. Рецепт страхування зазвичай називається рецепт плані наркотиків, за рецептом ліків план, люди створені для план медичного страхування, в якій самі, або їх сім’я покрита частково або повністю за вартість відпускаються за рецептом ліків. Покриття для рецепта плану препарат може бути адаптоване до одного людині окремо, або всією сім’єю, яка була б колективно.

Багато людей покриті, відпускаються за рецептом ліків плани через свого роботодавця, який може створювати варіантом для співробітників, де вони можуть вибрати вид страхування вони хочуть, будь то план групового або індивідуального плану. Зазвичай це дешевше, підлягають страхуванню в групі план, а не індивідуальний план, так як з групою плану, страхування поширене на групи, а не спеціально створені для однієї людини. Ці групи планів, пропонованих через багато народів співробітників може бути дуже корисно, коли в сім’ї тільки одна людина працює, і ні дітям, ні дружина повинна бути застрахована.

Одне питання, що такі компанії, як страхування Етна медичного найчастіше задають Чи вони покривають лише одноразового відпускаються за рецептом ліки, такі як пеніцилін, який використовується для багатьох видів захворювань, таких як запалення горла, або вушні інфекції, або якщо вони покривають відпускаються за рецептом ліки , які необхідні для повсякденного Наприклад, якщо ваша дитина приймає Adderoll, тому що вони були діагностовані з СДУГ. Відповідь на який коливається між страховими компаніями, але для більшості компаній є положення, яке застосовується до синтетичні ліки, які бере з вас за виписані ліки за низькою доплати. Цей вид страхування план буквально план страхування, франшизи використовуються для покриття витрат на ліки за рецептами і з-платежі використовуються, коли ви відвідуєте лікаря.

Інший тип страхової план, який користується популярністю серед американців, в якій Ви застраховані отримати знижку спеціально для лікарських препаратів. Це дозволяє людям, щоб уникнути високої вартості приписів, не сплачуючи високих Місячна ставка для страхового покриття. Такі компанії, як Етна медичного страхування не з того, щоб заподіяти вам шкоди, їх метою є запропонувати Вам найкращі швидкості можливо, коли справа доходить до доступного медичного страхування, який відповідає вам і потребам вашої родини. Існує поширена помилка, що страхові компанії тільки з того, щоб вкрасти ваші гроші, хоча ви не можете страхового покриття прямо зараз, навіщо ризикувати можливості платити сотні тисяч доларів на медичні рахунки, якщо що-небудь станеться.